Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?...

Lehet hogy terhes vagyok? Vannak hasonló tünetei bárkinek?

Figyelt kérdés
2 hete hasfájásom van, görcsöl mintha meg akarna jönni, a múlt héten többször nyilalt a fenekembe,állandóan enni akarok, ha eszek puffadok, mintha rosszat ettem volna. néha azt érzem izzadok, ideges vagyok, máskor nevetek, sirok, fejem fáj.az elmúlt hetekben állandóan éhes vagyok, és nőtt a hasam, és késik a menszim. A menszi késése az elmúlt 5 hónapban a sok munkahelyi stressz miatt van, szóval meg sem lepődök hogy késik mert ez előfordult az elmúlt 1 évben. De nem tudom ez most micsoda. Nem lenne baj ha terhes lennék mert 28 vagyok de az elmúlt egy évben megszakítással védekezünk a férjemmel és eddig nem volt baba,nem hiszem hogy az. A párom szerint viszont igen. esetleg lehet ez terhesség?előre is köszi

2012. aug. 29. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

talán egy terhességi teszt megoldás lenne..

és a megszakítás nem védekezési forma túlzottan

2012. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teszteltem már 2 hete,pont azért mert állandóan össze vissza jött meg, de negatív volt, és mivel tavaly hagytam abba a fogamzásgátló szedését, hogy ha úgy alakul akkor babánk legyen, ezért alkalmazzuk ezt a megoldást. :)
2012. aug. 29. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor tesztelj újra kedves :)
2012. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hete teszteltél...időszerű lenne megismételni.
2012. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress fel egy orvost!Nem ijesztgetni akarlak,de az,hogy nyilal a fenekedbe,az lehet méhen kívűli jele is! Sajnos nekem is ez volt a tünet!


Szorítok,hogy ne legyen igazam!

2012. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!