Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek melyik vitamintól...

Kinek melyik vitamintól sikerült hamarabb a baba?

Figyelt kérdés
E vitamin, B6 vitamin, folsavról hallottam ilyen dolgot,hogy hamarabb összejött a baba. Melyiket szedjem vagy szedjem egyszerre?

2013. febr. 22. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit nem szedtem, első hónap :) amikor sejtettem, hogy lesz itt valami, onnantól folsav, illetve terhes vitamin felváltva.
2013. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor te nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen hamar összejött
2013. febr. 22. 09:44
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a férjem spermájától sikerült a baba... :))


A felsoroltak közül nekem semmi nem segített, sőt, még méhpempőkúrát is csináltam.

Próbálkozhatsz még barátcserjével is, sokak arra esküsznek.

2013. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:))))))))
2013. febr. 22. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Én sem szedtem semmi, és nekünk is az első hónapban sikerült.


Barátnőm pedig a méhpempőre esküszik. Nekem ebben tapasztalatom nincs, de ő agyon dicsérte.

2013. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy nem amegfogantatast segitik elo a vitamin keszitmenyek, hanem a baba beagyazodasat! En Actival Max- ot szedtem, asszem, hogy ez a neve, majd a kimaradt menstruacio ota terhesvitamint, mert annak kedvezobb az osszetetele a babanak, mivel az Actival-ban sokkal nagyobb mennyisegben vannak bizonyos vitaminok, ami karos is lehet.
2013. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló szerintem jól írja, nem a megtermékenyülést/fogantatást segítik a vitaminok, hanem már a beágyazódás után fontosak. Én Femibiont szedtem 2 naponta (abban van folsav is), de a legjobb szerintem a.... az aktus utáni gyertyaállás! :) Nekünk szerintem ez segített. Jókor, jó időben + a gyertyaállás kb. 20-30 percig. :) Hajrá!
2013. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!