Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív a tegnapi teszt,...

Negatív a tegnapi teszt, mégse jön meg?

Figyelt kérdés

10.-én kellett volna megjönnie, tegnap délutáni teszt negatív.. Van egy 6 hónapos fiam, szülés után 3 hónappal megjött mivel nem volt tejem.

Vajon mennyi az esélye a negatív teszt ellenére hogy terhes vagyok? Mikor teszteljek újra?


2013. febr. 16. 07:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Akkor majd a következő hónap...

Közben rájöttem, hogy jobb is ez így. Nem rég határoztuk el magunkat, még változtatnom kell az életmódomon is, egészségesebben kell étkeznem, hogy több vitamin legyen a szervezetemben és még kevesebb "szemetet" egyek. Erre most döbbentem rá, amikor azt hittem, hogy talán baba van. Most igyekszem jobban odafigyelni magamra és akkor már teljesen felkészülten várhatjuk :)

2013. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom akinek nem sikerült... Nekem továbbra sem jött meg; ma vagyok a 45. ciklusnapon és még sosem volt így...

Nagyon- nagyon halvány pozitív tesztjeim vannak; de nem akar erősödni, hiába tesztelgetek. :(

2013. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Dokinál voltál már? Szerintem menj el, végül is a pozitív teszt az pozitív, ha halvány akkor is. És már elmúltál 6 hetes terhes. Én a helyedben elmennék. Olvastam hogy az alacsony hcg szint akár rosszat is jelenthet. Ne így legyen, de azért szerintem menj el dokihoz.

Jó egészséget és sok boldogságot kívánok a kicsihez :)

2013. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Még nem voltam dokinál, de én is úgy érzem, hogy sürgősen el kéne menni- el is fogok most a napokban. De nem egyszerű rövid időn belül időpontot keríteni, a sürgősségin meg úgy bánnak az emberrel, mint a pokróccal. Eddig egyetlen egyszer volt rá szükségem, akkor meg sem vizsgált normálisan; 2 nap múlva másik orvoshoz kellett mennem...
2013. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!