Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív a tegnapi teszt,...

Negatív a tegnapi teszt, mégse jön meg?

Figyelt kérdés

10.-én kellett volna megjönnie, tegnap délutáni teszt negatív.. Van egy 6 hónapos fiam, szülés után 3 hónappal megjött mivel nem volt tejem.

Vajon mennyi az esélye a negatív teszt ellenére hogy terhes vagyok? Mikor teszteljek újra?


2013. febr. 16. 07:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

0%, ennyi idő után ki kellene mutatnia!!

Lehet hormon zavar.

2013. febr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, bár nekem 12-én kellett volna megjönnie és a tesztem negatív volt legutóbb. Én még bizakodok. Munkatársamnak négy tesztje lett negatív, mire a 8. hét körül tesztelt egy pozitívat. Persze orvosnál már volt akkor, és tudta hogy terhes.
2013. febr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csatlakozom: én is így vagyok; nekem 11.-én kellett volna megjönnie; azóta 2 teszt negatív. Nálam zavaró tényező az lehet, hogy előző hónapban 5 hetesen volt egy vetélésem. De a doki azt mondta, hogy olyan korai volt, hogy nem kell szünetet tartani, ezért nem védekeztünk továbbra sem. Így egy kis reményszál azért megmaradt...
2013. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Szia én pontossan ugyan ez a prblémám 12 napja késik ma reggel teszteltem szintén negatív hétfőn menem kell dokihoz. Már beszéltem vele azt mondta szerinte magas prolaktin szint kehet szoptatás után szokott lenni. Szerintem te is menny dokihoz negvizsgál vért vesznek és kiderül.

10 hónapos kisfiú anyukája

2013. febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondolom hogy hétfőig várok, aztán doki. Csak az a baj, hogy nem tudom kire hagyni a gyereket, a zsúfolt Otiba meg nem akarom vinni mert influenzajárvány van, meg órákig ott nem bírja.. pedig garantált 1,5-2 óra várakozás..
2013. febr. 16. 08:43
 6/24 anonim válasza:
Szia! Dettó ugyan ez!Már idegileg teljesen ki vagyok!... 10.-én kellet vna megjönni 25 napos ciklussal. Tegnapi tesztem erős negatív,viszont ma elkezdett fájni a mellem mint menstruáció elött egy héttel. A ciklusom változó,hol 27 hol 25 napos. Ha 27 napos akkor is késik...Szerintetek????
2013. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom mit gondoljak, de utálom ezt a bizonytalanságot. Én semmi jelét nem érzem hogy meg akarna jönni..
2013. febr. 16. 09:17
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem várt után 2 és 5 nappal teszteltem totál negatívat, úgyhogy nem is foglalkoztam vele, csak amikor már rosszulléteim voltak kb egy hét múlva... akkor már pozitív volt :)

Úgyhogy lehet ebből még bármi...drukkolok! :)

2013. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Sajnos én ma is teszteltem. Másfajta teszt és ez is negatív :( Szomorú vagyok, de majd legközelebb. Feltéve ha megjön végre.
2013. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én is teszteltem: nagyon- nagyon halvány 2. csík lett rajta, az is inkább időn túl :( Utálom ezt a bizonytalanságot! Semmilyen tünetem nincs, vagyis tegnap éreztem 3 nagy kellemetlen nyilallást a hüvelyem felé; és ennyi... 1 hete késik.
2013. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!