Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Nem akarom...

Terhes lehetek? Nem akarom magam feleslegesen beleélni, de elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
Szombat óta görcsöl a hasam és tegnap kellett volna megjönnie. Nem vagyok felpuffadva pedig mindig nagyon felpuffadok napokkal azelőtt, hogy megjönne. Ma reggel kicsit véreztem, de nem a megszokott barnás volt hanem tiszta vér és csak kevés. Azóta se véreztem és nem görcsöltem. Terhességi tüneteim eddig nem voltak. Szerintetek csináljak tesztek holnap vagy még várjak pár napot? Volt akinek hasonló volt és kiderült, hogy babát vár?
2013. febr. 5. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csinálnék tesztet a helyedben. De ha negatív lenne, akkor pár nap múlva ismételnék. Szóval biztos nem egy tesztet vennék :-)
2013. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A beágyazódásos vérzés csak pár csepp a bugyin,és sötét színű.Ha neked tiszta vér volt és nem sötét színű,akkor lehet,hogy valami más van a háttérben és nem terhesség.Persze nincs kizárva teljesen a terhesség sem,de az élénk piros vérről nem a terhesség jut először eszembe.De csinálj tesztet,ha negatív lesz akkor csinálj egy hét múlva is,és ha akkor is negatív lesz és továbbra sem jön meg,akkor menj orvoshoz,mert akkor valami hormon probléma áll a háttérben.


27 hkm

2013. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tegnap kellett volna megjönnie, akkor ez beágyazódásos vérzés nem lehet, mert az peteérés (félidő) után pontosan 7 nappal történik meg. Várj még 1-2 napot és ha nem jön meg, akkor csinálj tesztet.
2013. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
Szerintem csinálj tesztet holnap, és ha + akkor azonnal hívd fel az orvosod hogy volt egy kis vérzés és terhes vagy. Ezzel nem érdemes játszani. Persze az is lehet hogy meg fog jönni és csak annak az előjele volt a pici vérzés, nekem volt már olyan régebben hogy volt egy ilyen kis vérzés aztán semmi, és egy nap múlva jött meg.
2013. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!