Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikhoz lehet kérni hogy...

Lombikhoz lehet kérni hogy stimu elött valaki más petesejtjével és a mi spermánkkal laboratoriumi körülmények közt nézzék meg h osztodik e a sejt? Hogy ne kelljen feleslegesen stimulálni engem?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 07:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Aztán azt dobják ki? Kizárt.
2012. nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem csak ugy gondoltam hátha van ilyen kisérleti alap vagy ilyesmi.és ha nekem leszivják azt ami amugy simán érik stimu nélkül olyan lehetséges?
2012. nov. 13. 08:00
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A világon mindenütt tilos az emberi petesejttel való kísérletezés.
2012. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs ilyen. Be kell vállalni a sok hormont :(
2012. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyen nincsen. Olyat kérhetsz, hogy stimu nélküli lombikot csináljanak.
2012. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos???Sajnos hogy nincs ilyen??? Akkor képzeld el : stimulalnak, elszívnak teszem azt 6 petesejtet, harmat be ültetnek. Ott marad 3 "felesleges" , használják fel kísérletezésre? Te engedned ezt a saját petesejteddel?
2012. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6%
Utolsó amit nem ültetnek be az már nem petesejt, azzal nem is tudnának kisérletezni.
2012. nov. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Hat micsoda? Időközben átalakul?
2012. nov. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Leszíváskor az összes sejtet megtermékenyítik, de amelyik nem kezd el osztódni ezért nem visszaültethető az elhal.
2012. nov. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mint volt lombikos, nem igazán értem a problémát...


Ha a petesejt nem osztódik, az a petesejt hibája. Tehát ha lehetne is - de nem lehet, ahogy előttem írták - az se jelentene megoldást.


Ugyanis ha veled ilyen probléma van, attól még a párod által megtermékenyített más nő petesejtje elkezdene osztódni... és fordítva...


Mellesleg a stimulációnak az a lényege, hogy több megtermékenyített petesejtet be tudjanak ültetni egyszerre, ugyanis 3 db beültetésénél 30% az esély, hogy egy beágyazódik.


Nekem csak egyet tudtak beültetni, elsőre sikerült, a doki csak utólag mondta meg, hogy 10% volt az esély így...



Ha nem TB-re megy, hanem te fizeted, akkor kérheted stimuláció nélkül, de akkor az esély is csak 10% lesz a beágyazódásra.

2012. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!