Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Stimu közben mi van ha még...

Stimu közben mi van ha még nincs vége a stimunak és már van pé és ovu?

Figyelt kérdés

Ugy értem, hogy 5 napig szedtem a clostit, tegnap kaptam egy merionalt, holnap is kapok és szombaton is.

És ma reggel óta fel van pufisodva a hasam és érzem, hoy valami olyan mensi szerű van a hsamban mármint érzésre, és olyan nyulós lett a nyákom.

Tegnap még száraz volt, ma meg szinte ugy jöbtt mintha bepeiddsiltem volna.

Szóval az a kérédéesm, mi van ha most a 7. napon van már érett és meg is repedt tüszőm?? Látazik ilyen?

A doki a 12. nap rendelt be uh-ra 2 nappal az utolsó szuri után.


2012. febr. 15. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen stimun vagy? Inszem? Lombik? De egyébként szinte 100%, hogy nem repedt meg a tüsző. Nekem amikor stimu volt, folyton így érettem, de a puffadást a hormonok is okozzák, a petefészek és egyéb alhasi fájdalmat pedig az, hogy egyszerre sok tüsző növöget, te pedig csak egyhez vagy hozzászokva. Én is meg voltam győződve róla, hogy na, ezek a tüszők tuti már megrepedtek, de nem, szépen ott figyelt az összes. Ne figyeld a testedet, ez most nem a normál ciklusod, semmi se úgy történik, ahogy szokott.
2012. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm!!!!

Igazad van, ez nem "normális" ciklus szóval minden másképp van mint máskor, nem kell arra asszociálni mint a rendesnél.

Biztosan csak növögetnek a tüszők:)

2012. febr. 15. 15:45
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és inszem
2012. febr. 15. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!