Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy ne izguljak...

Terhesség vagy ne izguljak feleslegesen?

Figyelt kérdés

Dec.21-én volt bennem a párom pár percre szabadon. (ha jól vettem észre 2- 4 nappal előtte volt ovum.) Januárban megjött ,ahogy kell,minden rendben volt vele.

De januári ciklusom 15. napjától érzékenyebbek a mellbimbóim, úgymint mielőtt menstruálnék. Néha picit görcsölök pár napja. Tegnap és tegnap előtt csináltam két tesztet, mind a 2 negatív lett. Jövő7en kell megjönnie.



2013. jan. 24. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy terhes. Ha benned volt,de biztosan nem élvezett el akkor nem lehetsz terhes. De máskor jobban vigyázz és akkor nem kell aggódni.
2013. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek! Az előváladéktól is teherbe lehet ám esni!

Ettől függetlenül, ha 2 teszt is negatívat mutatott REGGELI VIZELETBŐL, akkor valószínűleg nem vagy terhes!

2013. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Du. csináltam a teszt, a nap bármelyik napszakában el lehet végezni, érzékeny teszt volt. 3-4 belül, du. is igazat kell mondania, mert napról napra duplázódik az emberi szervezetben a HCG hormon.

Csak mindig motoszkál a fejemben a terhesség.

Biztos, hogy nem élvezett el bennem

2013. jan. 24. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha még mindig negatív, szerintem nem vagy terhes. Terhességhez bár azt mondják, hogy 1 hímivar sejt is elég ez azért nem így van. Ha nincs több 100 másik sejt ami segít neki az áramlásban (úszásban) és akik segítenek neki a petesejtet átrágni, akkor egyedül egy sejtecske képtelen erre.
2013. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes
2013. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jövőhéten kellene megjönnie, akkor ne a délutániból csináld, hanem a reggeliből! De szerintem sem vagy terhes, túlságosan félsz tőle, ezért produkálod a tüneteket.
2013. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam. 3-4 héten múlva
2013. jan. 25. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!