Esetleg terhesség?

Figyelt kérdés
Egy napja késik a menstruációm,de sosem szokott. Tudom,nem sok,de most az a különbség a megszokott-tól,hogy máskor menzi előtti nap mindig görcsöl a hasam (de CSAK egy napig,és folyamatosan),másnap reggelre pedig mindig megjön. Most viszont már 3-4 napja érzek ugyanolyan menzis görcsöket,illetve szúrásokat néha jobbról,néha balról,de csak 1-2 percig,aztán elmúlik,és pár óra múlva megint 1-2 percig. Ezen kivül semmi tünetem nincs,annyi hogy néha fájnak illetve érzékenyek a mellbimbóim. Valaki volt már hasonló helyzetben? Lehet ez terhesség? Vagy már mást is kellene éreznem?
2013. jan. 24. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! En is babavaro vagyok, nekem 4 napja késik de meg nem csinálok tesztet max holnap vagy azután. Nekem is neha van mindjárt megjön érzés, de csak párszor egy nap. :) meg korainak erzem, mert nekem szokott késni, szóval ezért nem elem bele magam. A hőmérséklet is 37.4. Amúgy mar teszt élhetnek nyugodtan!:) ha van baba kifoja mutatni, bár volt rá példa, hogy nem. Ha nega lesz, és nem jon meg meg egy tesztet csinálj par napon belül. :) drukk
2013. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A terhességi tünetek annyira eltérőek mindenkinél, hogy akár annak is lehet a jele. Mindenesetre az már jó jel, hogy késik! Drukkolok mindkettőtöknek!:)
2013. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok elso válaszoló vagyok pozi lett a teszt :) 20mp belül ilyen lett, 3perc múlva iszonyú erős olyan bíboros ;))

[link]

2013. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok!! Reméljük a kérdező is ilyen válasszal tér vissza!

Boldog babavárást!

2013. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!