Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól számolok? Elbizonytalanodtam

Jól számolok? Elbizonytalanodtam

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért de ha május 6-án esetleg teherbe estem vagy 7-én akkor nem szabadott volna megjönnie 17-én ugye???Ciklus.hu szerint a 6 és 7-e "csak óvatosan"!Lehurrogást nem kérek csak normális válaszokat!
2012. jún. 16. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! 6-7 körül volt ovud,attól függően,hogy hány naposak a ciklusaid kb. 20-a körül esedékes a menzi.Belefér 17-e is mivel nem tudom milyen hosszúak a ciklusaid.Viszont ha rendesen megjön akkor nagyon kicsi az esélye, hogy terhes vagy.
2012. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja,bocsi lehet nem ez érdekelt hogy lehetsz-e terhes.igazából nekem is volt olyan ciklusom ahol 1-2 nappal előbb vagy később jött meg ez még nem baj.ha kimarad akkor vagy terhes vagy más baj van. (első)
2012. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat..Nekem nagyon nehéz számolgatni hisz hol 28 hol 35 napra jön meg vagy a 2 szám között!!Szóval az a lényeg ugye ha jól értem,hogy ha már a beágyazódás megtörtént ugye mondjuk 6-án este vagy 7-én akkor már nem szabadott volna nekem megjönnie 17-én rendesen!hiába mondjuk csak 10 nap telt el a szex és a menses között?!?!
2012. jún. 16. 15:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a megjön, az rendes mensi volt v csak pecsételés? Ha utóbbi, akkor nagyobb a valószínűsége, h terhess lehetsz. Minden esetre csinálj meg egy tesztet.
2012. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendesen volt meg csak kevesebb napig..Nem hiszem,hogy terhes vagyok csak elgondolkodtam,hogy akkor most hogy is van?!:))Nehéz így mert nem is tudom melyik hónapban mikor jön meg számolgatni így lehetetlen..:(:)Azért csináltam tesztet de szellemvonalas lett a másiknak meg nem jó helyen jött ki a második csík a harmadikon meg nem láttam semmit...szóval már nem tesztelgetek csak ha már sokadik napja késik..:)Nagyon szépen köszönöm a segítséged:))
2012. jún. 16. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Rakd fel a teszt képét, meg a görbédet!

Abból sok minden látszik!!

2012. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!