Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok nagyon megijedtem,...

Lányok nagyon megijedtem, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 25.napon,28 naposak a ciklusaim és ma erős vérízt érzetem a számban,mélyről jött,azt hittem vérzik vmim,azt hiszem nem vérzett(remélem)A hőm jó ideig reggelente 36,7 volt,tegnap leesett 36,3-ra,nem szokott ez időtájt,lehet h peteérésem volt,vagy lehetett beágyazódás?Vettem ma tesztet de -.Mit gondoltok?Ja a ma reggeli hőm visszaugrott 36,7-re és nappal 37 fölött van vmivel.
2009. szept. 2. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy mitől volt a leesés, lehet egy újabb ösztrogénhullám miatt volt, ez egy héttel a pé után normális, de nem mindenki tapasztalja. Beágyazódás miatt NEM esik le a hő, csak ez a hormonhullám miatti hőleesés egybeeshet a beágyazódással. Valószínű kicsit hosszabb lesz a ciklusod pár nappal. Ha hétfőig nem jön meg akkor tesztelj egyet.

Drukkolok hogy baba legyen vagy most vagy hamarosan. ebből még bármi lehet.

2009. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vasat érzel a szádban, ami jó jel! (a vér is vas ízű) Sok sikert!
2009. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vasízt érzel, velem is így volt, és a tesztem is csak a nemvárt utáni nap lett először pozitív, de annyira halványan, hogy másnap újra teszteltem. Azóta a halvány "csík" itt ficánkol a pocakomban! Várj még néhány napot, és tesztelj újra!
2009. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!