Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lanyok? Nagyon megijedtem.5...

Lanyok? Nagyon megijedtem.5 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap este pisiles utan rozsaszin volt a wc papir olyan 6-7 torlesig,nem piros ver volt,de rozsaszin.Azota semmi. Nem gorcsoltem. Mitol lehetett? Nagyon megijedtem. Ugye nem megy el a babam? :\'(
2009. szept. 2. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Innen a monitor elől nem tudunk erre válaszolni! Vérzés a terhesség első néhány hetében (akár barna, akár piros, akár rózsaszín) lehet hormongyengeségtől,hematómától, spontán vetéléstől, de a legtöbb esetben ártalmatlan! Orvosnak kell megnéznie, ha csak hormongyengeség,akkor fog adni terhességmegtartó gyógyszert, ha hematóma, akkor ad vérzés csillapítót és magnéziumot, de dokinak látni kell!!!!!

28 hetes + 21 hós

2009. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen keresd fel az orvosodat. Ha megvizsgál utána biztosabbat tud mondani, esetleg ultrahanggal is megnéz. Tudom nehéz de próbálj meg nem stresszelni mert az van talán a legrosszabb hatással ilyenkor. Bármi van ne izgulj, ha esetleg a legrosszabb bekövetkezne, akkor gondold végig, hogy a természet akarta így.
2009. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rögtön doki!!!Még ha azt mondja, hogy nem kell megijedni, ilyen előfordul, akkor is ragaszkodj, hogy nézzen meg!!!Biztos nincs nagy gond, de az lehet, ha figyelmen kívül hagyod!
2009. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz rögtön.Lehet,hogy egy gyógyszert kapsz,én is azt kaptam.És utána el is múlt.Szorítok,hogy ne legyen gond.
2009. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem ugyan ez volt ugyan így 5hetes terhesen, szóltam a dokimnak, megemlítettem a védőnőmnek is mind a kettő ugyan azt a választ adta, hogy ekkor történik a beágyazódás!!Harmadik gyermekemet várom az előző kettőnél nem volt ilyen, de azt mondták teljesen normális jelenség!!!Remélem nálad is csak ez áll fent.

ÜDV.:11HETES ANYUKA

2009. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feltétlenül menj orvoshoz minél hamarabb addig ne erőltesd magad, pihenj. És ne izgul mert mostanság kéne hogy megjöjjön és a szervezet erre emlékszik és úgy csinál mintha ...

Nekem is volt egy nagyon halvány rózsaszín de minden rendben volt.

2009. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de annyira nem ijedhettél meg, ha nem mentél azonnal az ügyeletre! Inkább feleslegesen, mint hogy baj legyen, mert nem mentél...

Én azonnal mentem, mégsem tudták megmenteni a babámat, ezért számomra felfoghatatlan, hogy emberek inkább a net elé ülnek, minthogy utána járnának a baj forrásának, mivel nem mindenki hordja ki a babáját vérzés mellett!

2009. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!