Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt peteérés, vagy baba,...

Kimaradt peteérés, vagy baba, vagy valami megváltozott?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk, a legutóbbi ciklusom előtt döntöttünk el, hogy nem védekezünk. 2 nappal később megjött, nem volt semmi különös, majd ahogy elmúlt, örültünk egymásnak :). 6 hónapig figyeltem a ciklusom, akkor mindig félidőben volt jobb vagy baloldali fájdalom (ovulációs fájdalom, csak ülni tudtam abban a néhány órában, annyira fájt, UH is mutatta) és tojásfehérjés nyák 2-3 napig. Mindig így volt, de most semmi ilyen jele nem volt a peteérésnek, amióta nem védekezünk. Nem számolgatjuk, hogy mikor "kell" együtt lenni. Nem első baba lenne, ma vagyok a ciklus 19. napján egyébként.

Nem vagyok türelmetlen, csak eddig mindent rendben találtak (hasi UH, nőgyógyászati UH), most valami mégis bezavart?


2013. jan. 30. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ez az egy hónap "más" mint a többi, akkor nincs semmi gond, ilyen minden nő életében előfordul nem is egyszer. Max nem tudsz róla, mert nem figyeled "célirányosan". Ha egymás után többször ismétlődik, érdemes az orvosoddal megbeszélni.
2013. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az orvos, akinél jártam, azonnal fogamzásgátlót akart felírni, ezzel meg nem leszek előrébb :).

Egyébként írtam, hogy fél éve jegyzem a naptárba, hogy mi, mikor történik. Ezért feltűnő, hogy pont most van eltérés, amikor már nem védekezünk :).

2013. jan. 30. 13:52
 3/5 TeLány ***** válasza:
a nem védekezünk az mechanikai védekezés ügye? Mert ha pl fogamzásgátlót szedtél akkor hiába jegyezted volna aciklusod, mert ezalatt nem menstuálsz csak köztes vérzés lép fel a hormonmegvonás miatt. nincs peteérés se semmi. Ezért gondolom mechanikai a védekezés pl óvszer. Noss lehet véletlen egybeesés, és pont most nem volt peteérésed. Megesik ez...Meg kell nézni a következő 1-2 ciklust, hogy mi lesz a helyzet. :)
2013. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

-UH jelezte, hogy van peteérés :)


-Sosem szedtem fogamzásgátló tablettát, ezért akarta a doki rám tukmálni. (csak óvszerrel védekeztünk)


Lehet, hogy most pont nem volt peteérésem, csak furcsa egybeesés.

2013. jan. 30. 14:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben meglett a válasz: baba :). Most vagyok 6 hetes :)
2013. febr. 23. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!