Lehet esélyünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem ma nagyon szúr az alhasam, valószínüleg peteérésem van/lesz. Az lenne a kérdésem, hogy van e esélyünk így a babára, hogy hétfőn voltunk együtt, de legközelebb csak vasárnap találkozunk a párommal? Sajnos nagyon sokat dolgozik és alig találkozunk.

Megköszönném, ha tudnátok kicsit bíztatni! :-)



2013. jan. 10. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól fûgg mikor kezdődött a peteérésed, ha hétfőn avagy kedden, akkor esélyes vagy természetesen :-) a spermium elél a nőben vagy 48-72. Óráig is :-) tehát, ha beleestél ebbe , akkor igen!!:) de ezeken a napokon kéne hancúrozni;) sőt, mi ebben a hónapban meg peteérés előtti nap is együtt voltunk, utána meg az összes nap:-)) még utána is!!;-)) minnél aktívabbak vagytok, annál nagyobb az esély :-) hajrá!!!
2013. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ez az! Nem találkozunk.


Viszont most csináltam egy ovu tesztet, még picit halványabb a tesztcsík.

Tegnap is csináltam, de képzeld el, elfelejtettem. Fél óra múlva jutott eszembe, akkor nagyon halovány volt.

2013. jan. 10. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,mhogymtobbetmnem tudtok!! De semmi sincsen kizárva, ha az ember nem védekezik, akkor mindig van esélye :-)! Pozitívan kell hozzáállni, én minden babavágyónak szurkolok :-) jaj, a következő mensiig mindig meg lehet őrülni :-))
2013. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy! :-D

Nagyon szeretnénk...

2013. jan. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!