Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire hamar és milyen...

Mennyire hamar és milyen tünetekkel vettétek észre a 2. -3. (többedik, de akár az 1. ) baba foganását?

Figyelt kérdés

Peteérés előtti napon együtt voltunk a férjemmel(2napja)azóta olyan tüneteim vannak,hogy "mindjárt megjön érzés";hányinger,szédülés,és erősebb krémesebb folyás.Folyamatosan szúr a petefészkem.

Hasonló tüneteim voltak az 1.babával is,csak hetekkel később.Ennyire beképzelném,vagy mitől lehet ez?


2009. szept. 2. 13:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.Igen eltelt azóta pont egy hét.Szombaton pontosan olyan olyan tüneteim voltak,mint menses előtt.feszült a mellem,a hasam,és tegnap már a derekamba is szurkált(mint a terhesség vége felé)

most ott tartok,hogy szerdán veszek egy érzékenyebb tesztet,és megcsinálom.Most nézegettem a neten,ezeket "ajánlotta":

Medi lab

Medi preg

Pregnasens

Juva lab

400-1000között vannak.most már csak azt kell eldönteni,melyiket vegyem :)

2009. szept. 7. 14:49
 12/13 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt (06-án) 12:11-es válaszoló vagyok. Nekem sajna aznap megjött:( Érted viszont nagyon szorítok, megírod majd az eredményt?
2009. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igen,majd megírom...bár elkeserítettek,hogy való színű még negatívot fog mutatni...de legfeljebb majd várok egy kicsit.Elvileg 19-20án kéne megjönnie
2009. szept. 8. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!