Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy mégis van baba?...

Lehet hogy mégis van baba? Tesztelni nem teszteltem. A ciklusaim rendszertelenek de este megjött. Elötte semmi jel nem volt arra hogy meg fog jönni. Ilyen tünetekkel lehet még hogy ha van megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Folyásom nem volt max 1 csepp, a cickóim érzékenyebbek pedig menzi előtt nem szokott. Ma délelőtt nagyon hányingerem volt, a torkomban volt a gyomrom és azt hittem minden pillanatban visszajöhet amit ettem. Most ismét ezt érzem. A vérzés eddig normálisnak tűnik bár nem görcsölök csak érzem néha. Ha terhes lennék/lettem volna akkor hétfőn lettem volna 5 hetes. Mi van velem?
2008. okt. 15. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
elöfordulhat hogy terhes vagy valaki amikor tehebe esik utána még három honapig is meg jöhet inkább vegyél egy tesztet vagy menj el dokihoz az a bizos!
2008. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 1 hét múlva megyek.
2008. okt. 16. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!