Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A pé napján...

Lehetek terhes? A pé napján együtt voltunk és előtte két nappal. A mellbimbóm csak kicsit fáj és meg vannak duzzadva a cickóim, de a derekam, a hasam és a fejem már vagy négy napja fáj. Ezekkel a tünetekkel lehet baba? Tegnap-mára nem vártam.

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tünetek utalhatnak babára, de a mensit is jelezhetik, de holnap reggeli vizeletből egy tesztet mindenképpen megér! Drukkolok:)
2008. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Még nem merek tesztelni mert ha van baba csak kevés a hcg akkor nem akarok csalódni. Majd a hét vége felé akarom megcsinálni, akkor már nagyobb eséllyel kimutatja ha van. Amúgy is lilly tesztem van itthon és azt olvastam ma hogy volt akinek még nem mutatta ki.

2008. nov. 10. 17:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah, igazából azt nem tudtam hogy ezek a tünetek lehetnek-e babásak. A hőm sem esett le.
2008. nov. 10. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Én abban a hónapban mikor terhes lettem, mi a pé. elött 1 nappal és pé után a második és a harmadik napon szeretkeztünk nekünk így sikerült.Mára már 6 hetes pocis vagyok. Minden lehetséges.remélem sikerült!!!
2008. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és gratula!
2008. nov. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!