Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire hamar és milyen...

Mennyire hamar és milyen tünetekkel vettétek észre a 2. -3. (többedik, de akár az 1. ) baba foganását?

Figyelt kérdés

Peteérés előtti napon együtt voltunk a férjemmel(2napja)azóta olyan tüneteim vannak,hogy "mindjárt megjön érzés";hányinger,szédülés,és erősebb krémesebb folyás.Folyamatosan szúr a petefészkem.

Hasonló tüneteim voltak az 1.babával is,csak hetekkel később.Ennyire beképzelném,vagy mitől lehet ez?


2009. szept. 2. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet baba.Én az első naptól éreztem,hogy terhes vagyok,anyósom is így volt a párommal.De mindenki más,így szerintem vegyél tesztet.:)
2009. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azt még nem érezheted, mert még csak úton van jelenleg. De mivel nagyon szeretnéd beképzeled őket. Sokan vagyunk igy ezzel. Tünetekre még ilyenkor ne hagyatkozz, bár a belső hang ha súg valamit...?! Nekem is súgott és jól súgta! :-)
2009. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is megéreztem hogy jön a kistesó. Az első babámat 8 hetesen tudtuk meg , a 2. babát jóval előbb. Igaz rosszabbul is viselem , de nem baj, kibírjuk. Szerintem nincs kizárva hogy babát vársz , ezek a tünetek nálam is voltak , vannak.:)
2009. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretném a tesót, és most a fronttól voltak hasonló tüneteim.

Csak a teszt adhat bizonyságot!

2009. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak beképzeled. Ezek lehetnek mensi jelek is.

A beágyazódást a peteérés utáni 5. napig 90%-ban megérzed. Éles nyilallás a méhben, nem kapsz egy pillanatra levegőt, szinte elájulsz. (Nekem kettőnél volt így.) És amint írtad, biztos figyelted a tested jelzéseit.

Mostanra egyébként a teszt is biztosat mutathat, beágyazódás után 3 nappal jelző több teszt is kapható.

2009. szept. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen tüneteket érzek, most vagyok a ciklusom 32. napján, még nem teszteltem, mert a cerazette abbahagyása óta még nem állt be szóval még várok pár napot (már alig bírom). De ha ez most baba lesz, akkor én kb. ugyanakkor éreztem, mint az elsőt (tehát az elmaradt menstruáció körül, ami ugye elvileg a 4. hét). Viszont nem vagyunk egyformák! Szorítok neked!
2009. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 6:39-es válaszoló, hol kaphatók ilyen tesztek és mi a nevük?
2009. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Patikákban patikust kérdezheted. Drogériákban - Rossmann, DM, Müller - vagy a Tescoban magad is megnézheted a dobozon. Legalább 10 féle közismert van. Ha jól emlékszem Gabrielt használtam, de van Lily (Rossmannban 2 darabos 800.- ft kb.), Medi Lab... Az ún. clearblue-k talán a legérzékenyebbek, napra pontosan kiírja milyen idős vagy. Ha lenne lehetőségem, kipróbálnám, bár kétszeres ára van. Szerintem írd be a keresőbe is: terhességi teszt, kiad egy párat névvel. A legtöbb, már a beágyazódás utáni 3. napon mutat.

Szurkolok Neked!

6:39-es

2009. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
A teszt még semmit nem mutatna ki, mert irta a kérdező, hogy peteérés óta 2 nap telt el. Még be sem ágyazodott. A teszteket pedig általában a nem várt napján, vagy esetleg elötti napon érdemes megcsinálni, mert kicsi az esély, hogy elöbb mutatna valamit. Nem lehet olyan tesztet kapni sehol, ami elöbb kimutatja. Talán a kórházban a vérből megtudják mondani, de a gyógyszertárakban és a drogériákban kapható tesztek nem mutatják ki elöbb.
2009. szept. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, aug. 30-31. óta már eltelt elég idő. A kérdés kiírási ideje egyébként szept. 2. volt. Még ha 5 nap a beágyazódás is, a teszt halványan mutathat.
2009. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!