Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet kibírni a vetélés...

Hogyan lehet kibírni a vetélés utáni időszakot, amíg várni kell a következő próbálkozással? Van itt még valaki "kiváráson"?

Figyelt kérdés

Holnap lennék 21 hetes...10 hetesen volt a műtétem,azóta minden nap csak a babára gondolok..Nemcsak a meghalt babámra,hanem arra,hogy mennyire szeretnék már babát..Szinte megőrülök a gondolattól! Fél évig nem szabad próbálkoznunk,úgy érzem, nem megy az idő ! Mit csináljak,hogy jobban teljenek a napok??? :(


Van még így valaki? Ti hogy élitek ezt meg?



2013. jan. 25. 17:36
1 2 3
 21/26 noemi30 válasza:

Sziasztok,nem tudom erdemes e irnom mert ahogy latom nem sokan latogatjak az oldalt de leirom a velem tortenteket hatha van velem hasonlo helyzetben valaki.

Az utolso levelem ota eltelt 1 honap azota szeddem a bromocipritint,aprilis 7 kellet volna menjek vissza de nem mentem...ugyanis teszteltem egy pozitivat....felhivtam a dokit azt mondta ne menjek varjuk meg hogy jobban lathato legyen uh....mondanom sem kell minden nap egy gyotrelem,annyira felek hogy megint ures petezsak lesz hogy szavakat nem is talalok ra...sajnos nincs mit tenni csak varni es szerintem enneel nehezebb nincs...alig telnek a napok...es valamiert neme sok jot sejtek....rossz eloerzetem van...

apr 12 kell menjek de szeerinteem meeg ez is korai hisz csak 5 hetes vagyok,ilyenkor meg csak a petezsak lathato...majd irok mi lett a vege barmi is legyen...:(((

2013. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 noemi30 válasza:

Sziasztok,ahogy igertem leirom a fejlemenyeket...penteken voltam ultrahangon 4 hetes 5 napos voltam, 7mm petezsak,egyenlore mas nem latszott.A dokim most nagyon jo fej volt ,mondta ez egy uj terhesseg egy uj kezdet, legyunk pozitivak,mondta az mar jo jel hogy oklondozok hisz a masik kettovel nem volt ilyeen tunetem,mondta szedjem tovabra a bromocipritint meg utrogestet irt huvelykupot,meg persze tovabb szedjem az elevitet

jovoheten penteken ismet "randizunk"a dokival,akkor mar kell legyen szikholyag es majd a kov heten lehet latni a babocat ha lesz...

Olyan nehezen telnek a napok ma meg csak hetfo pentekig olyan sok van es meg akkor se fogokk tudni joforman semmit...olyan szornyu...nem tudom miert de neem tudok pozitivan hozzaallni...ha megint ures lesz es ujbol mutet akkor erre az evre elfelejtetjuk a babaprojektet....ilyen rovid ido alatt 2 mutet az sok....na de hatha...irok a jovoheten is.

2013. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 noemi30 válasza:
Megent En...ma voltam dokinal 7+0 hetes terhesen,14mm szabalyos petezsak benne 4.5 mm szabalyos szikholyag...es ismet varunk megint egy hetet,egy het mulva kontrol akkor mar kell legyen szivhang es embrio....na itt szoktunk elakadni....innen szokot deformalodni a petezsak es a szikholyag.1 hetet megint kibirni ez tiszta remallom...remenykedtem hatha tobbett tudunk meg de nem neem tul sokat fuzott hozzaa azt mondta remeljuk jovoheten boldogok leszunk ha meghalljuk a szivveverst ha nem akkor meg kell beszeljuk hogyan tovabb....egyszer pozitivan beszelt aztan negativan,nem igazan ertem...es igy megnagyobb a felelmen....kar hogy nincs senki itt feent kivel beszelhetnek de igy is jobb egy kicsit hogy kiirhatom magambol....tehat remenykedunk meg egy heteig...
2013. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 noemi30 válasza:

HALLOTTAM A SZIVVERESET :))kis csodam!!!

remelem nem lesz semmi gond....2 het mulva kontrol...

2013. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 noemi30 válasza:
Most ertunk haza az uh rol,9 hetben vagyok,szabalyos petezsak,9mm embrio szivhang nincs,holnap reggel mutet...
2013. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Meg az eredeti kerdesre valaszolva nalam ez egeszen furcsan alakult, mert a veteles utan 3-4 hettel a youtube-rol vegigcsinaltam egy vezetett meditaciot, ami soran az ontudatot a mehbe kell vezetni, es elkepeszto dolgokat 'talaltam' ott, lattam a mehem, hogy lilas-bordos, ijedt, gorcsben van, stb. Ezen elkezdtem agyalni, meg mindenfelen, es miota agyalok, elkezdett az eletem is valtozni. Lehet, hogy csak en vagyok ilyen helyzetben, de egyre inkabb kezdem erteni, hogy miert nem alakult ki az elet a mehemben, es miert nem koltoztek az eletunkbe. Most ugy erzem, hogy en fogok szintet lepni, es nagyon valtozom, es ami azt illeti, meg nem is merek ujra nyitni az elet fele, amig ez a valtozas le nem zajlik.


Egy szo mint szaz, szerintem ilyenkor jobban telik az ido, ha az onfejlesztes fele indulsz es magadba melyedsz, esetleg meglatogatsz egy pszichologust v kineziologust v barkit, aki kivulrol segit a feldolgozasban.


Remelem, nem hangzik tul elszalltan. :)

2016. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!