Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés után kb....

Spontán vetélés után kb. mennyit várjunk az újra próbálkozással?

Figyelt kérdés
Elindult a vetélés, de műtétileg kellett befejezni. Kb. 7-8 hetes terhes voltam.
2008. febr. 9. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Annyit, hogy te is rendbe jöjj.Hogy ne parázz amiatt hogy minden rendben van-e a babóval.Nekem 2006 júniusában volt egy vetélésem és októberben nem jött meg ...háát én nagyon kész voltam és tudtam hogy nem lennék képes vagyis hogy nehezen lennék képes végig csinálni a terhességet.Sok idegesség árán ami senkinek nem tett volna jót.most azonban 24 hetes a babó a hasamba.Jó nem mondom hogy nem aggódom folyton, de most késznek éreztem és érzem magam rá.Tehát nem hiszem hogy van konkrét várakozási idő.Minden jót!:))))
2008. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Olyan javaslatot is hallottam, hogy 5-6 hetet pihenjek (semmi szex, semmi sport, semmi fürdő) aztán 1-2 hónap múlva lehet próbálkozni. Én két évig abban a tudatban éltem, h meddő vagyok. Már kezdtük volna a lombikos hormonkezelést, mikor nem akart megjönni.
2008. febr. 9. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos en is igy voltam,csak en 9 hetes voltam.

A dokim azt mondta hogy varjunk 3 honapot,mert az jobb ugy,es 2 honappal elotte (mielott szeretnenk a babat)kezdejem el szedni a folsavat.

Nagyon nagyon szoritok neked is es magamnak is !

2008. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam én is, nekem 6 hetes terhességem szakadt meg és műtét lett a vége. Az orvosom nekem azt mondta, hogy nyugodtan próbálkozhatunk. Sőt, amikor már nem véreztem, akkor már szexelni is lehetett. A műtét után 5 nappal mi már együtt voltunk a férjemmel. A 3 hetes controllnál már egy 10 mmes tüsző is várakozott, remélem sikerülni fog a baba.

Sokan azt mondják, hogy 3-6 hónapig ajánlott várakozni. Lehet, hogy az én dokim is javasolta volna, ha idősebb terhesen ment volna el a babám.

Az én véleményem az, hogy mindenképpen a saját orvosodat kérdezd meg és rá hallgass, ő tudni fogja.

2008. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt vetélés, nekem 8-10 hét között történt valamikor. Nekem akkor 6 hetet tanácsoltak várni a sexel és 3 hónapot a babaprojekttel. Szerintem várd ki a 3 hónapot, mert nekem is hiába felszívódott a baba és művi befejezés volt, még hónapokig távozott belőlem a nagyobb alvadt vér. Gondold végig, szerintem nem véletlen mondják azt a 3 hónapot, addig kitisztulsz teljesen, nehogy azután újra át kelljen élned egy hasonlót, csak azért mert nem bírtál ki még 2 hónapot. Ha már ennyit kibírtál (mert muszáj volt, akkor menni fog!!!!!) KITARTÁS!!! Szurkolunk neked hisz nem elvi dolgokról írunk, ÁTÉLTÜK!!! mi a vetélés után megvártuk a 3 hónapot, de 13ra jött újra csak. Átérzem a várakozás nehézségét!! ;)

21 hetes kismama

2008. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Csajok, Kismamák! Erőt adtatok! 5 napja történt a dolog, de sikerült összekapnom magam. Nem vérzek és elmúltak a fájdalmaim. Előre nézek. Vigyázzatok magatokra!
2008. febr. 10. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!