Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után (koraterhességi...

Vetélés után (koraterhességi - 5-6 hét) ha NEM volt műtéti befejezés mennyit kell várni a következő próbálkozással? (teljesen kiürült a méhem, ezért nem kellett a műtét. ) Mindenki mást mond

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A korai vetélés után,ha nem történt műszeres befejezés,elég 1 menzeszt megvárni!Ez tuti!Sok sikert!
2009. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

milyen tüneteid voltak? én is ma elkezdtem barnázni és halványrózsaszín csíkok voltak a sűrűbb fehér folyásomban. Nagyon félek hogy baj lesz!

ez lenne a 2. babánk.

Téged is nagyon sajnállak. fel a fejjel!!

2009. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok még mindig és 5-6 hetes vagyok
2009. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb 5 hetesen volt vetélésem, szépen kitisztult magától. A dokim azt mondta, hogy nem kell várni semeddig, nincs szükség regenerálódásra, mert ez egy annnyira kis terhesség volt. És hát egy picit erősebb menstruációval véget is ért. Ugyanúgy nem kellett regenerálódnom, mint bármely más menstruálás után.
2009. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!