Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok mennyi esélye...

Mit gondoltok mennyi esélye van a terhességnek?

Figyelt kérdés
fogamzásgátlót szedek. Pénteken vettem be az utolsó szemet. Még csak egy hónapja szedem a Jangee nevűt. Viszont hányingerem van kb 3 napja,sokat járok pisilni és össze- vissza ettem mindent. Mellem eléggé érzékeny,és a hőmérsékletem is elég magas. Ma reggel elkezdett szúrkálni a hasam alja, és elkezdtem barnázni,de 5 csepp után el is múlt.Azóta sincs semmi reggel óta, csak a hasszurka. Na vajon?
2013. jan. 8. 11:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ez neked jó hír e vagy sem, de sajnálom!


Amikor nagyon akartam babát, akkor szinte minden félképpen figyeltem magam, és két havonta éreztem magam terhesnek, azt nagyon elkeserítő volt hogy nem...tehát ha babát szeretnél, vagy örültél volna neki akkor nagyon sajnálom.



Gondolom akkor elkezdted szedni a gyógyszert. De még a mai hónapban még figyelj oda és védekezzetek, akár hogy kiszáll belőled, vagy figyeled és az esedékes peteérés idejében ne legyetek együtt, vagy használjatok gumit. a köv. hónapban minden jól megy szerintem már védve leszel a gyógyszer által! :)


További szép napot!

2013. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, aranyos vagy! Nem szeretnék babát, de ha mégis gyereket várnék, természetesen örülnék neki. Jó lenne a kistesó, csak anyagiak miatt nem igazán jönne jókor. Ha mégis lenne, várnám, de ráérünk még azért :) . Hogyha mégis most abbamaradna a vérzés, vagy valami történne, megírom!

Minden jót! :)

2013. jan. 9. 09:31
 13/15 A kérdező kommentje:
Hm téves volt, hogy több lett a vér. Alig tudtam kihúzni a tampont magamból,még fájt is. Nagyon kevés barna vér volt rajta. Olyan furcsán érzem magam. Már tényleg nem tudom mit gondoljak.
2013. jan. 9. 14:30
 14/15 anonim ***** válasza:
TESZTELJ!!! :))))
2013. jan. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Még mára is csak barnázok. Hőm 37. Ma szerintem veszek tesztet.
2013. jan. 10. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!