Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit gondoltok a babára?

Mennyit gondoltok a babára?

Figyelt kérdés
Kedves nőtársaim, akik még csak nem várjátok havonta, és inkább a pozitív tesztet látnátok már, mennyit gondoltok pé. után rá, vajon most sikerült-e? Én magamban beszélek hozzá, bár még be sem ágyazódott, de azért mondogatom neki, hogy várjuk szeretettel:)
2013. jan. 1. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én rettenetes sokat. Minden nap. És nem sikerült eddig még sajnos :'(
2013. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokat, talán túlságosan is :) Május óta próbálkozunk, előző hónapban már azt is sikerült kideríteni, hogy hormongondok vannak (pajzsmirigy alulműködés, inzulinrezisztencia, túl kevés progeszteron, túl sok ösztrogén), szóval az eszem tudja, hogy eddig emiatt nem jött, és ha kapok rá valamit, annak is idő kell, hogy hasson, de mégis összetörtem, amikor tegnap negatívat teszteltem... Viszont felcsillant a remény, hogy ez orvosolható gond, ez ad erőt!
2013. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden nap. 6 hónapja álltunk le a védekezéssel és minden hónapban már előre rettegek attól, h negatív lesz a teszt vagy hogy megjön és kezdődhet megint minden elölről. Én nem a reményt látom minden új hónapban, hanem hogy folytatódik a nyűglődés, a sikertelenség. Minden egyes nap gondolok a babára. Rágörcsöltem a témára, igen bavállalom, de én már nem tudok másmilyen lenni. Az első 2-3 hónap volt csak olyan, h nem törtem össze, ha nem sikerült.
2013. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szerintem az egyébként nem baj, ha sokat gondolunk rá, de mindenképpen a pozitív gondolatokkal ostorozd magad, ne azzal, hogy biztos megint nem sikerült!!! és 6 hónap még semmi, fel a fejjel:)
2013. jan. 2. 08:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi is május óta próbálkozunk, előtte 2évig, megszakításos módszerrel védekeztünk. Annyira szeretnénk már a babát, hogy én sajna már az első hónapnál is "rágörcsöltem". Szedem az E+C-Vitamint, meg barátcserjét is, hátha.. Páromnál pont határérték a sp.szám, úgyhogy a doki mondta h nekünk picit nehezebben fog sikerülni. Talán most jutok el arra a szintre, hogy belefáradtam, nem fogom figyelgetni sem magam, sem a pé.t, semmit. Ha akar jön, ha nem meg ha a fejemre állok sem fog! Bocsánat, csak jól esett leírni!

Még annyit, hogy nekem ne mondja senki azt, h ha nem görcsölök rá, akkor jönni fog, mert ha valaki tényleg szeretne babát, föleg ha hónapok óta nem jön, az eltudja hesegetni a gondolataiból..

2013. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egyet kell értenem, erre nem lehet nem rágörcsölni, de megvan a mértéke, szerintem az nem baj, ha sokat gondolunk a babára, akár útban van, akár nem, és ha jönni akar, fog is!!!! drukkolok neked:) neked is!
2013. jan. 2. 09:33
 7/11 kabymaci ***** válasza:
Sziasztok! Mi majdnem 2 évig próbálkoztunk mire most karácsonyra össze jött! 7 hetes terhes vagyok :). Én nagyon rá voltam görcsölve, én is beszéltem hozzá nem sikerült.Most pedig ahogy elkezdtük szervezni az esküvőnket nem is figyelve oda megtörtént:) Nem hittem a szememnek!Igazi ajándék volt számunkra!Régebben mindenki mondta azért nem sikerül mert rá görcsölsz stb... Nem hittem nekik de igazuk volt!Kitartást csajok meghozza a gyümölcsét!
2013. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat gondolok rá, mi is május óta próbálkozunk! Én is szoktam hozzá beszélni, bár eddig még nem jött, de hátha a kis lelke már itt lebeg :) Volt, hogy álmodtam róla, neve is volt, ami ráadásul a páromnak is tetszett... Nagyon drukkolok mindenkinek, aki a pozitív tesztet várja, és együtt örülök mindenkivel, akinek sikerült! Köszönöm, hogy segítettek várakozni, és erőt adtok, ha csüggednék. Hajrá, május óta várakozók, és mindenki! Legyen ez a mi évünk...
2013. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én is őszintén drukkolok mindenkinek! és nem tartom bajnak, ha beszélünk hozzá, bár ezt azt hiszem, harmadjára írom le:D
2013. jan. 2. 12:40
 10/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Nekem holnapután lenne esedékes a menstruációm és már most érzem, h meg fog jönni. Nem tudom elképzelni, hogy lehet az, amit mások írnak, h belefeledkeznek valamibe, nyaralásba, munkába és már csak azt veszik észre, h 10 napja késik. Én álmomból felkeltve is tudom, a ciklus hányadik napja van, mikor fog megjönni, mikor esedékes a peteérés, pedig én pont ezt nem akartam, h így számon tartsak mindent és mégis. A menstruációm előtt napokkal mindenem fáj, lehetetlen, h ne gondoljak rá, h meg fog jönni, és ez azt jelenti, h ebben a hónapban sem sikerült. Mondjátok meg, hogy lehet így nem görcsölni? tényleg minden tanács érdekel.

2013. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!