Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok mennyi esélye...

Mit gondoltok mennyi esélye van a terhességnek?

Figyelt kérdés
fogamzásgátlót szedek. Pénteken vettem be az utolsó szemet. Még csak egy hónapja szedem a Jangee nevűt. Viszont hányingerem van kb 3 napja,sokat járok pisilni és össze- vissza ettem mindent. Mellem eléggé érzékeny,és a hőmérsékletem is elég magas. Ma reggel elkezdett szúrkálni a hasam alja, és elkezdtem barnázni,de 5 csepp után el is múlt.Azóta sincs semmi reggel óta, csak a hasszurka. Na vajon?
2013. jan. 8. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az hogy egy hónapja nem szeded a gyógyszert csökkenti a babásodás esélyét mert ahogy tudom kb 2-3 hónap kell a tisztulásig, persze ez nem nagy betűs törvény. A tüneteid jók, mikor kell megjönnie?
2013. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egy hónapig mindenképpen kell pluszban védekezni a gyógyszer mellett, nekem ezt mondta az orvos. nem kizárt hogy terhes vagy... csinálj egy tesztet.
2013. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

oh....bocsi én úgy olvastam, hogy egy hónapja nem szeded...ez esetben teljesen egyet értek a második válaszolóval!!!!!


Első voltam! :)

2013. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! :) Én úgy tudom ez a gyógyszer első szemtől véd "elvileg". De persze nem első szemtől nem védekeztünk. Teszteljek, vagy szerintetek várjak még? Lehet mensi lesz belőle, nem?
2013. jan. 8. 12:15
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyébként mivel péntek volt az utolsó szem gyógyszer, így már eléggé esedékes (lenne) a mensi.
2013. jan. 8. 12:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem véd az első szemtől.:( igen csak ideje lenne megjönnie. bár még lehet nem állt be a mensid. csinálj tesztet mindenképp.:)
2013. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer nem véd az első szemtől, sőt ahogy a tisztulásnál, ahogy elsőre írtam, a tuti hatáshoz, védelemhez is kell 2-3 levél, tehát tesztelj.


Igaz mivel az első levelet szedted még csak be az is lehet a baj hogy szervezeted nem állt még, be de normális esetben befejezed a levelet és másnap, vagy max harmad nap meg kell jönnie. Nekem mikor( több hónap szedés után ) levél beszedése után kb 4-5-6 napra jött meg tartott 2-3 napig akkor elmentem dokihoz és ő is terhességre gyanakodott, mert elvileg azonnal meg kell jönnie, de ha késik akkor is tartania kell 4-5 napig, még ha el is kezdted szedni a köv hónapot. Tehát teszt, ha negatív várj pár napot hátha csak késik és ha nem akkor doki, az is lehet hogy nem jó a gyógyszer neked!

2013. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Ha nem jön meg holnap sem, akkor tesztelek!
2013. jan. 8. 12:35
 9/15 anonim ***** válasza:
írd meg légyszi hogy mi lett az eredmény :)
2013. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem vettem tesztet, de már szerintem nem is fogok. Hőm is lejjebb ment, meg már jobban vérzek. Szerintem nem vagyok terhes, bár volt egy olyan érzésem, hogy az vagyok.
2013. jan. 9. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!