Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pár hónapig fogamzásgátlót...

Zylan kérdése:

Ha pár hónapig fogamzásgátlót szedek nagyobb az esélye a gyogyszer abbahagyása után a terhességnek? Könnyebben lehet utána teherbeesni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
A fogamzásgátló vékonyítja a méhnyálkát.nem mondanám,hogy könnyebben teherbe lehet esni.
2012. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én másfél évig szedtem egy nagyon erőset, majd abbahagytam és a 3.hónapban terhes lettem, most vagyok 10 hetes!
2012. dec. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4 évig szedtem egy nagyon gyengét, 1 éve abbahagytam, azóta sincsenek rendben a hormonjaim :( Én nem hiszem, hogy könnyebb teherbe esni utána, hiszen leállítja a saját hormontermelést...
2012. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat.Várok még több tapasztalatot,mert eléggé megoszlanak a tapasztalatok.

Kellemes ünnepeket!

2012. dec. 24. 23:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem.Nehezen ürül ki a szervezetből.De a kivétel erősíti a szabályt(az egyik kedves kérdező akinek szerencsére sikerült hamar teherbe esni)Boldog Karácsonyt!!
2012. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én 2 évi szedtem a fogamz.gtlot, 1,5 év után sikerült a babát összehozni. Igaz h.mint kiderül azért mert nekem mensi előtt 1 héttel volt peteérésem nem ugy mint ahogy a nagykönyven meg van irva. :)
2012. dec. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
6os vagyok. Ha babát szeretnél javaslom a törpemikroszkopot. Pg 53 a neve. Ezzel jöttünk rá a turpisságra. És egyből sikerült a baba. Már épp küldtek meddősségi vizsgálatra mikor rátaláltunk erre.
2012. dec. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia:) Hát nem tudom én októberben hagytam abba gyógyszert még nincs baba, talán majd most decemberbe, bár én több évig szedtem...tehát ez nincs megírva, h kinek h sikerül fogamzásgátló után, de az esély megvan, h rögtön sikerüljön...
2012. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10 évig szedtem, szeptemberben abbahagytam, októberben terhes lettem :) Nincs szabály.
2012. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm szedte évekig, aztán abbahagyta, és rögtön teherbe is esett. Én 10 évig szedtem, de amikor abbahagytam, teljesen összezavarta a ciklusom, volt, hogy 1 hónapig menstruáltam, és aztán volt, hogy 2 hónapig nem jött meg. De azért így is fél év alatt összehoztuk ilyen cikluszavar mellett. Még a nőgyógyász is meglepődött.:-)

Szóval, ez tényleg változó. Kinek így, kinek úgy. Én mindenesetre nem zavarnám meg a szervezetemet a helyedben, mert lehet, hogy neked pont az ellenkezőjét váltja ki, és még nehezebb lesz a teherbeesés, bár szerintem mindenképp kérd ki az orvos véleményét, mielőtt belevágnál.

2012. dec. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!