Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudni, hogy nyitott...

Zylan kérdése:

Honnan tudni, hogy nyitott vagy zárt a méhszáj? Menstruáció elött milyen az állapota? Honnan tudom, hogy kinyilt esetleg?

Figyelt kérdés
Annyit meg tudok állapitani,hogy hol helyezkedik el.

2012. dec. 29. 20:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!!


Én a kismama irását nem értettem...És a nyulkálás ovunál is van és máskor.Szerintem mindenkinek a maga dolga,hogy hova nyulkál és mit néz meg!Szerintem meg az lenne a jó,ha ezen az oldalon nem lennének ilyen elszomorodott emberek,akik mások betalálásával érzik magukat csak jól.


Szerintem normálisan feltettem a kérdésem,vártam a segitőkész ,jó válaszokat.És az nálad értetlenség,ha visszakérdezek normálisan több dolgot?!Na kérlek ide ne irj többet,vannak itt jó szándéku emberek is,tölůk már kaptam és remélem még fogok is választ kapni.

2012. dec. 29. 22:28
 12/14 anonim ***** válasza:
14%

Ahogy érzed! :D

De nem kell háborogni, csak válaszoltam a kérdésedre!

2012. dec. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van az utolsó válaszolónak. A méhszáj állapotából nem fogod megtudni, hogy terhes vagy-e vagy sem. Ha már késik, akkor vegyél egy tesztet, és csináld meg, az majd megadja a választ. Ha meg még nem is késik, tök mindegy, hogy milyen a méhszáj. És tényleg nem kéne ott tapogatózni. Persze azt csinálsz amit akarsz, mint írtad, a te dolgod, ez csak egy jótanács.
2012. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem a terhességet "tapogatozom"ki,hanem egész hónapban megpróbálom figyelni,hogy mikor milyen.Szerintem ebben semmi rossz nincs.És nem tudtam annyira,hogy mikor zárt vagy mikor nyitott,ennyi az egész.
2012. dec. 30. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!