Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyitott, zárt, alacsony,...

Nyitott, zárt, alacsony, magas méhszáj?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam ezeket a kifejezéseket,mikor milyennek kell lennie a ciklusban és hogy lehet ezt megvizsgálni magunkon?
2011. júl. 16. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Nincs az a pénz, hogy a saját hüvelyemben keresgessem a méhszájamat... De sokan vannak, akik önvizsgálattal állítanak fel magukról rossz diagnózist. Ezt inkább orvosra kéne bízni.
2011. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


A nyitott, zárt méhszájat én szerintem semmiképp sem jó 5let megvizsgálni. Mindenesetre, ha nyitott , azt jelenti hogy a legalkalmasabb a kiskatonák befogadására; ha zárt, akkor a méhbe vezető út is "le van zárva".

Ha a magas, alacsony méhszáj a helyzet, azt se annyira; de sok nő a perérést is figyeli ezzel. Ha lent van (ujjal könnyen kitapintható), akkor még nincs peteérés, ha fent van (nem könnyű ujjal kitapintani), akkor igen/közeledik. Ha nem húzódik le peteérés után , az jel lehet egy esetleges terhességre.

2011. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
végül is erre akartam kilyukadni,nyúlkálni nem nagyon szeretnék én sem,viszont annyit szoktam érezni,hogy mielőtt megjönne és akkor szeretkezünk,akkor fájni szokott máskor meg nem,lehet,h azt érzem lent van a méhszáj?ha meg fent van nem fáj a szex.
2011. júl. 16. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet attól is. De pl. peteérés előtt meg (fel) is puhul a méhszáj, még jobban "kedvezve" a kiskatonáknak ( mindegy hogy van e védekezés vagy nincs). Ilyenkor jóval érzékenyebb. Ezért is fájhat.
2011. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jobban írva, peteérés után puhul fel, érthető remélem...:)
2011. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!