Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudni, hogy nyitott...

Zylan kérdése:

Honnan tudni, hogy nyitott vagy zárt a méhszáj? Menstruáció elött milyen az állapota? Honnan tudom, hogy kinyilt esetleg?

Figyelt kérdés
Annyit meg tudok állapitani,hogy hol helyezkedik el.

2012. dec. 29. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%

Menstruáció előtt???

A méhszáj mindig zárt a szülésig. Ha nem zárt, az a baba súlya, vagy az izmok összesése miatt van.

2012. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
általában zárt. Menstruáció alatt nyitott, ill. szülés környékén.
2012. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Bocsi,rosszat irtam.

A méhnyak érdekelne.

2012. dec. 29. 20:22
 4/14 A kérdező kommentje:

Az első válasz összekavart kicsit.

Mégis jól irtam,a méhszáj állapota érdekelne.Milyen amikor nyitott vagy zárt? Mit kell akkor éreznem? Milyen a tapintása?

2012. dec. 29. 20:26
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Pedig menstruációkor is nyitott meg orgazmus után is.

Nem tudom honnan érezheted, de ne nyúlkálj oda. Az orvos feladata ott tapogatózni.

2012. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Terhesség alatt véreztem, megvizsgáltak, zárt volt a méhszáj.

Megkérdeztem az orvost, hogy akkor hogy jön ki a vér. Erre kicsit olyan fejjel, mintha hülyének nézne azt mondta, hogy hát menzeszkor is kijön a vér a zárt méhszájon.

2012. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mensi alatt és peteéréskor nyitva van a méhszáj, (max. egy ujjnyira) felhúzódik, felpuhul.

Egyéb esetben és terhesség esetén bezáródik, lehúzódik,

De ez az önvizsgálat azon szempontból rossz, h a méhszáj folyamatosan változik, fel-le mozog ciklus alatt. Amikor egy nő terhes, a doki 2 ponton (a méh és a méhszáj felől) ellenőrzi, és ebben van gyakorlata!

2012. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát ez fura...


De olyankor amikor zárt ott bent azt hogy lehet érezni?Kitapintani?

2012. dec. 29. 21:14
 9/14 A kérdező kommentje:
Szóval amikor zárt,akkor lehuzodik?És lehet terhes vagyok akkor?Nekem alacsonyan van és kemény.
2012. dec. 29. 21:16
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Ahelyett hogy értetlenkedsz, vegyél egy tesztet, és ne magadba nyúlkálj! Majd abból megtudod terhes vagy-e!!!
2012. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!