Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt peteérésem?

Mikor volt peteérésem?

Figyelt kérdés

Lenne egy kérdésem, nem tudom mikor volt peteérésem, nem hőmérőzök nem csinálok tesztet, a testem rezzenéseit figyelem, de ez a hónap picit zavarosabb...Tehát: május 9-14ig menstruáltam ( átlagosan 28 +- 1-2 nap a ciklusom ) és 18-19-én minimális vér volt a WC-papíron ( a ciklus 10. napján ). Azt 21-től pár napig mintha nyitott lett volna a méhszájam 4-5 napig. Az lenne a kérdésem, hogy 10. napon lehetett peteérésem, és utána napokig azért volt nyitott a méhszáj? Előtte nem nagyon figyeltem.

Egy két nappal ezelőtt éreztem némi szúrás a petefészkemnél talán a méhemnél is, ma vagyok a 20. napon. A melleim oldalt fáj és mintha csomó lenne benne, de csak az egyikben, oldalt. Nem tudom mire gondoljak...segítsen valaki!



#nyitott méhszáj #peteérés folyamata
2012. máj. 28. 16:35
 1/4 A kérdező kommentje:

A ciklusom elejétől figyelem magam, tegnap a méhszájam többnyire könnyen elérhető és kemény volt ma pedig néztem és furcsán oldalra van húzódva a nyílás majd hogy hozzá simul a hüvelyem falához és mintha tegnapihoz képest puhább lenne. még majd egy hetem van a menzeszig...bár mintha előbb lett volna a peteérésem a ciklusom 9-10. napján, akkor előbb is fog megjönni? Ilyenkor lehetek babás? A teszt mutatna valamit?

Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 30. 20:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "betett" neked az időjárás és most hamarabb volt peteérésed. Bár tudom, hogy nem méred a hődet, azért reggel a nyelved alatt megmérhetnéd, és ha nem 36,4 körül van, hanem mondjuk 36,7 vagy még több, akkor minden bizonnyal volt peteérésed és még nem fog megjönni. Sokkal könnyebb lenne úgy nyomon követned, hogy mi is zajlik odabenn! :) Általában 36,4 szokott lenni a legtöbb embernek az átlaghő. De persze vannak kivételek. Szeretnél babát? :) Szia!
2012. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék babát, és a petteérésem már volt, csak biztosra nem tudom hogy mikor. Most menzi lesz...ilyen méhszájjal melli fájdalommal...ha előbb volt 4 nappal a peteérés akkor 4 nappal előbb is kell megjönni Mert akkor holnap holnapután kell megjönni nem jövőhét szerdán! Köszi hogy segítesz! :)
2012. máj. 31. 05:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire olvassátok még a kérdésemet, de változások léptek fel nálam és nem tudom mire véljem őket! Ahogy írtam már, 5 napja kb oldalra volt húzódva a méhszájam közép állásban, tegnap este néztem, és olyan rövid volt a méhnyakam hogy nem is tudtam kitapintani, ma reggelre meg annyira felhúzódott, hogy még az ujjhegyemmel sem érem el. A menzeszem elvileg szerdán kell megjönnie, de mivel lehet hogy előbb volt a peteérésem, lehet hogy pénteken kellett volna, ezért még nem csináltam tesztet, ezért kérdezlek titeket, nektek erről mi a véleményetek? Az okoskodók kíméljenek, tudom mit csinálok!
2012. jún. 3. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!