Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti válalnátok babát 89 kilosan?

Ti válalnátok babát 89 kilosan?

Figyelt kérdés
1.60 a magaságom tehát túlsulyós vagyok, szeretnék lefogyni de nem tudom hogyan...van már egy 32 honapós lányom és egy 1 éves fiam de nagyon szeretnénk még egyet, de igy hogyan?
2012. dec. 28. 07:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10-15 perc torna mire lenne elég? 20-30 perc után kezdi el a szervezet a zsírt bontani.


Kérdező! Ha nincs is időd tornázni, a helyes táplálkozás is elég. A torna csak 30%.

Kerüld a cukrot és a fehér lisztet.

2012. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem is attól félek hogy gond lesz a terheségel, valahogy ez eszembe sem jutott.a második terheségem 75 kilóval kezdtem, 86al mentem be szülni de sajnos 80al jötem haza, a többi plusz szoptatás alatt jöt fel.már nem érzem magam nőnek és ha még ennél is kövérebb lennék azt már nem tudnám elviselni.
2012. dec. 28. 12:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mi a kérdés... Ha terhes leszel, óhatatlan, hogy föl fog jönni még pár kiló. De ha ezt ahogy mondod nem tudnád elviselni, akkor addig tényleg nem kéne vállalkoznod a terhességre, míg le nem adsz pár kilót!
2012. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves első! Hormon beteg vagyok több mint 35 kg-ot híztam 2 év alatt, előtte csinos voltam, ezért elmentem a háziorvosomhoz, aki elküldött általános vérvételre, ahol mindent rendben talált, és annyit mondott, hogy tessék fogyókúrázni! Ezután eltelt egy év elköltöztem, új háziorvosom lett, mondom megpróbálom itt is, hátha itt kicsit jobban figyelnek az emberre! Hát itt is ugyanez volt a helyzet... tessék fogyni!


Ha nem lett volna 2 vetélésem és én saját magam döntése alapján nem megyek el az endokrinológushoz, egyik "háziorvosomnak" se jutott volna eszébe, hogy mivel édesanyám hormon beteg, ezért lehet hogy én is...


Szóval hagyjuk ezt az orvosi segítség témát, mert leszarják az ember fejét! Én hidd el mindent bevetettem, orvost váltottam, mindig emlegettem, hogy valami nem stimmel és vizsgáljuk ki, de semmi!!! Az endo dokimnak köszönhetem, hogy így 100 kg- nál megállt a hízásom, és végre 9 hetes terhes vagyok és úgy néz ki, hogy csak ennyi volt a baj! De tudod, ilyenkor szemen köpném az összes dokit, aki szart a fejemre, mert miattuk kellett, elvetélnem 2x!!!! És a hízás, csak egy dolog!!


A kérdezőnek!


A túlsúly önmagában nem probléma, kivéve, ha valamilyen betegség is társul hozzá! Ha ilyenről nincs szó, akkor csak annyi, hogy nem fogják hagyni, hogy sokat hízz! Oda kell majd figyelned az étrendre! Nyugi, mint látod én kereken 100 kg lettem 65 kg-ról, de nem nagyon zavar most a boldogságtól! :)

2012. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én sem! Egy babám van még csak, elég nagy súllyal estem teherbe és még a terhesség alatt is felzabáltam elég sok kilót magamra. Majdnem 100 kg-ot mutatott a mérleg, amikor már megszültem!

A terhesség vége nekem pokol volt. Nem bírtam mozogni, levegőt alig kaptam, egyáltalán nem voltam az a happy kismama.

Most egy éves a fiam, eddig 35 kg-ot fogytam! Nem lehetetlen. Igaz, én sportolok hajnalban, de anélkül is megy a fogyás. A fogyás 70% az étrenden múlik!

Szerintem adj egy félévet még magadnak és próbálj meg 10 kg-ot leadni!

2012. dec. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok! Az persze igaz, hogy sokkal nehezebb lesz a terhesség túlsúlyosan, és több is a veszély, de Te még nem vagy babás, most tudsz tenni ellene! Terhesen már nem fogyizhatsz, úgyhogy még most kezd el, és légy kitartó! Sétálj sokat, Próbálj meg napi 10 percet mozogni, és a lisztet és a cukrot kizárni az étrendedből! Hamar fog mozdulni a mutató, hidd el!
2012. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!