Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti válalnátok babát 89 kilosan?

Ti válalnátok babát 89 kilosan?

Figyelt kérdés
1.60 a magaságom tehát túlsulyós vagyok, szeretnék lefogyni de nem tudom hogyan...van már egy 32 honapós lányom és egy 1 éves fiam de nagyon szeretnénk még egyet, de igy hogyan?
2012. dec. 28. 07:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Orvosi segítséget kérnék a fogyáshoz.
2012. dec. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
A 3.gyermekemmel kb ennyivel lettem várandós.Kereken 100kilóval mentem szülni.Nem vagyok rá büszke de ez van.Én a terhességek alatt nem híztam sokat,a szoptatás alatt viszont igen:(Mindenképp egészségesebb lenne ha lefogynál előbb.Én a 3. terhességemet toxémiával fejeztem be.
2012. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
ha nincs semmi bajod egyébként, igenis le lehet fogyni, csak tenni kell érte! én nem vállalnám be ekkora túlsúllyal
2012. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti nem.


A fogyókúra meg ne fogyókúra legyen, hanem életmódváltás. Simán le lehet fogyni, ha normálisan eszik az ember, nem tömény szénhidrátokat.

2012. dec. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj hogy sportolni nem nagyon van időm és tudom ez lenne a legfontosabb most...jaj nem tudom de anyira szeretnék lefogyni.
2012. dec. 28. 08:30
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Barátnőm 110 kg-ról fogy már május óta. Most 90-nél tart. Csak és kizárólag a kajával. Elment dietetikushoz, és tartja az előírt étrendet. Szépen lassan fogy, tartósan, bőrnyúlás nélkül. És nem hinném, hogy nincs sosem 10-15 perced tornázni. Annyi mindenkinek van.
2012. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

90 kilósan kezdtem a Második terhességem, most vagyok 15 hetes.

Ugyan annyit eszek mint eddig, és egy dékát sem híztam eddig.

Remélem 100-nép több nem leszek a végére.

Ez van, én tudom hogy akarat gyenge vagyok, nem tudok ellenállni az ételnek, ezért vagyok 90 kg!

Eszembe nem jutott elgondolkodni azon, válalljak-e gyereket azért mert kövér vagyok!!!

Nálam kövérebbek is simán vállallnak, szülnek...

2012. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok büszke rá, de az első babámmal 105 kilóval estem teherbe (175cm), semmi gond nem volt a terhesség alatt, teljesen egészséges a fiam. Most a másodikat várom, még +10 kilóval kezdtem és ismét semmi bajom. Csak emiatt nem hagytam volna ki.
2012. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 96 kilóval estem teherbe (171 cm). Mondjuk olyan a testfelépítésem, hogy még ekkora súllyal sem mondta volna rám senki, hogy kövér vagyok :) 113-mal mentem szülni. 104-el jöttem ki a kórházból, most vagyok 82, mégcsak nem is fogyókúrázom, egyszerűen olvadnak le a kilók. 1 éves a fiam. Nem jó a nagy súlyfelesleg normál esetben sem, nemcsak terhesség alatt, az biztos. De az is igaz, hogy nekem az égvilágon semmi problémát nem jelentett, sima, könnyű terhességem volt, tökéletes vérképpel, cukorral... Csak amikor méredzkedés volt, akkor pironkodtam mindig, de ez volt a legnagyobb problémám :)
2012. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Önmagában az, hogy 89 kiló vagy nem jelent semmit, még a testmagassággal együtt sem. Én 85 kg vagyok most, de voltam már 95 is. Még akkor is teljesen fitt és mozgékony voltam. Nekem az az ideális, amikor 75 kg vagyok, pedig én csak pár centivel vagyok magasabb, mint Te. Ha neked az alkatodhoz, csontozatodhoz, jó közérzetedhez képest mondjuk 40 kilóval vagy több az ideálisnál, akkor ne vállalj terhességet. Ha "csak" 10-15 kiló a felesleged az nem olyan vészes. Persze érdemes életmódot váltani, jó lenne fogyni, de szerintem 30-40 kiló súlyfelesleg felett kezdődik az, amikor már veszélyessebb lehet a terhesség.


Én 82 kg-al lettem terhes és 83 kg-al mentem haza szülés után a kórházból. A súlyom semmilyen problémát nem okozott.

2012. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!