Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori, hogy egy...

Mennyire gyakori, hogy egy baba 1-2 héttel hamarabb születik meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A kiírt időpont az nem azt jelenti, hogy tuti akkor fog megszületni :) Az csak egy körülbelüli idő, persze van aki pont aznap szül, de ha jól emlékszem az 10 százalék. Én 3 nappal a kiírt időpont előtt szültem, barátnőm pedig szülésznő, ő azt mondta, hogy a lányoknál gyakoribb hogy 1 héttel előbb jönnek.
2009. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2009. aug. 24. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy csak 5 % születik a kiírt napon... De végülis a betöltött 37. héttöl nem számít koraszülöttnek, úgyhogy onnantól kezdve bármikor jöhet. Az én férjem azóta nem iszik alkoholt, mert azt mondja, muszály tudni autót vezetni, ha úgy adódik.. Ennek már két hete. De egyenlöre a gyerek még bent van..
2009. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!