Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem jön össze a baba, és...

Ha nem jön össze a baba, és bebeszélem magamnak, hogy nem is lehet, hamarabb összejöhet?

Figyelt kérdés
Nagyon rágörcsöltem a babára, és nem sikerül. Ha elhitetem magammal, hogy nem is lehet, be tudom "csapni" magam?
2011. márc. 6. 12:19
 1/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez a "rágörcsölés" csak duma. Nem azért nem skerül, mert szeretnéd. Ha már régen próbálkoztok, és nem sikerül, irány a kivizsgálás. Persze, sokan vannak, akik akkor lesznek babásak, amikor már lemondtak róla, csak azt felejtik el, hogy ez azért többnyire azzal jár, hogy elkezedenek sportolni, diétázni, másképp élni. És szerintem inkább ez segít a babásodásban, nem az, hogy nem gondol rá...

Drukkolok neked!!

2011. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg kevesebbet erre gondolni,mert ha ezen görcsölsz nehezebben jön össze ,az a lényeg h nyugodt légy ,nagyon sokat számít!Én is nagyon sokat görcsöltem ezen és már mikor azt hittem nem is lehet kisbabánk akkor jött össze ,igazából már úgy voltam vele h biztos nem lehet,vagy majd csak késöbb jön össze így megnyugodtam és itt van most a pociba a kis drágám :) Amúgy mióta "próbálkoztok"?

32hetes km

2011. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 1 év próbálkozás után már elhittem magamnak, hogy úgysem lehet gyerekem, és akkor összejött. Engem kivizsgáltak akkor már, páromat nem. DE! Nem attól jött össze, ez biztos! Valószínűleg a páromnál volt valami, lusta spermák vagy spermaszám probléma. Hidd el, nem éri meg depressziósnak lenni azért, amit orvosi segítséggel lehet, hogy könnyen megoldanak. Tudom, hogy a legutálatosabb ezt hallani, hogy próbálj ne görcsölni rajta, én is átestem ezen, ráadásul sokan tudtak a projektről, így mindenki ezt a tanácsot adta, és nagyon-nagyon utáltam, hiszen akik mondták, fogalmuk sincs, milyen érzés ez. De tényleg próbálj lenyugodni, ne a babán járjon az eszed mindig. És tényleg nagyon sok mindenen tud már az orvostudomány segíteni.

Sok sikert és kitartást!

2011. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A főszerepet az agy tölti be,ezért az nem jó ötlet ha bebeszéled magadnak,mert az agy úgy fogja fel és akkor tényleg nem sikerül.Ha görcsösen szeretnél babát akkor nem fog sikerülni.A babához szerelem és szenvedély kell,gyengédség odaadás,nem pedig görcsösen akarás.

Minden jót és sok sikert.


1éves kisfiú anyukája.

2011. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez volt a harmadik hónapunk, és nem csak azért szoktunk együtt lenni, hogy "gyártsunk", hanem mert imádjuk egymást. Csak elkeserít, hogy más halomra szüli a gyerekeket, nekünk meg nem akar lenni :S
2011. márc. 6. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!