Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan történik egy terhesség...

Hogyan történik egy terhesség megszakítás?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha olyan emberek írnának ide, akiknek már volt ilyen beavatkozásuk.A nem kívánatos terhesség megszakításról vagy más miatt történő megszakításról beszélünk is.Fontos lenne!!!Köszönöm!
2009. aug. 22. 20:49
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én mindössze annyit mondhatok , habár néhai apuka vagyok hogy nem kivánt vagy kivánt bűn megszakítani egy kis életet. 6hetes volt a picink amikor megtuttuk hogy várandós a menyasszonyom. De az anyósom rögtön ellenünk fordúlt és hetekig terrorban tartotta a páromat migcsak egyik nap nem jött el a napja következő ultrahangnak. Én nem tudom mi történt hogy csinálta az orvos de úgy megnyomta a kicsiéletemet hogy vérezni kezdett.5 percett helyett másfél órát aludt. Azóta majd hét telt és be vannak gyulladva a petefészkei és kicsit kicsit vérzik mert meg is kaparták a vákumozás ellenére is. A méhszáját mechanikailag tágították meg annak ellenérehogy még nem szült. Folyton görcsi vannak és nem tudjuk felfogni hogyan követhettek el ekkora műhibát hogy elősször is vetélésbe taszították a gyermekünket násodszoris ilyennek tettek ki minket harmadszor pedig nem steril cuccokkal csinálták a ezt a borzalmas dlgot a családommal . Másodpercek alatt váltunk a viltunk a világ legboldogabb embereiből a legboldogtalanobbakká . :S ;( senkinek sem kívánom ezt az élményt és mindenki aki erre szánja rá magát és azok az orvosok akik ilyen beavatkozásokat végeznek nem mások mint szimpla gyilkosok .....
2012. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!