Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség megszakítás után...

Terhesség megszakítás után 2,5 héttel mennyire könnyű vagy nehéz teherbe esni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 12:05
 1/10 Dorci.1991 válasza:
Minek akarsz teherbe esni, ha megszakítottad??
2011. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem januárban volt missed ab műtétem.És nem hiába mondják,hogy 6 hétig megtartóztatás!

Amugy én dokim azt mondta próbákozhatunk ,de ha a szervezetem nincs kész akkor nem esek teherbe.Én magamra hallgattam és vártunk 3 hót!

Jobban teszed ha te is megtartóztatod magad!

A korai teherbeeséssel ujjabb vetélést idézhetsz elő!!

2011. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem szeretnék ujból teherbe esni, mert félek, hogy megint beteg babám lenne.
2011. ápr. 17. 14:07
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

2,5 héttel utána még szexelni sem szabadna!!!

Nem véletlenül van utána a hat hét....

2011. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány hetes voltál? Mert szerintem attól is függ hogy mennyi idő alatt rendeződnek vissza a hormonjaid, hogy hanyadik héten vették el.
2011. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

12 hetes voltam, genetikai hiba miatt kellett elvetetnem.

Az orvosom mondta, hogy 2-3 hét után lehet szeretkezni.

2011. ápr. 17. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom a babát... :-(


Nekem az a 2-3 hét a műtét után kevésnek tűnik...

Nekem 19 hetes volt a babám amikor elvették (szintén beteg volt szegényke) és nekem 6 hetet mondott a doki az együttléttel.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem a doki azt mondta hogy az új terhességgel várjunk 3-6 hónapot!!! Szerintem ezt Neked is be kellene tartanod.

Én kíváncsiságból a 2. hónapban csináltam egy hormon vizsgálatot, akkorra már teljesen helyre visszarendeződtek a hormonok. És nekem ugye 19 hetes volt a baba!! Szóval szerintem egy 12 hetes terhességnél 1 hónap alatt helyrejön odabent minden, nem kizárható hogy már van peteérésed!!! Tehát van esély a terhességre!!

Ha nem érzed magad még késznek arra hogy újra várandós legyél, védekezzetek!!!

2011. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen most sem élvezett el bennem, tehát nem tartom valószínűnek, hogy esetleg terhes lettem, sőt bízom benne, hogy nem. Egyébként majd csütörtökön megyek vissza a dokihoz kontrollra, és iratok is fel vele valamit, mert ezekután félek babát vállalni.:(
2011. ápr. 17. 19:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok! Szerintem sem lesz baj, nagyon kicsi a valószínűsége a terhességnek!!!


Én most hasonlóan érzem magam, mint Te! Nekem decemberben vették el a babát és a doki 4 hónapot kért szünetnek, most már próbálkozhatnánk, de még nem érzem készen magam egy új terhességre.... Remélem pár hónap alatt elmúlik ez az érzés...

Nekem a nődokim annyit mondott, hogy csak akkor vágjunk bele ha én tudok bízni magamban! Ha bármilyen félelem van bennem, akkor várjunk még! Mert mondta hogy biztosan nem lesz semmi baj, mert új terhesség és új esély, teljesen tiszta lappl indulok majd én is és Te is!!!

Próbálj most feltöltődni ebben a pár hónapban, amíg nem próbálkozhattok!!! 3 hónapot mindenképp adj magadnak! Ezután meg ha letelt, mérlegre teszed majd az érzéseidet és megbeszélitek a Pároddal hogyan tovább!! :-)


Kívánok Neked minél hamarabbi lelki felépülsét és nagyon sok erőt!!!! :-)


Puszillak!!!

2011. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen volt missed ab-om,a doki azt mondta 2 hét szünet után már lehet szexelni és védekezni sem kell.
2011. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!