Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség megszakítás után...

Terhesség megszakítás után terhes lehetek ha még nem jött meg?

Figyelt kérdés
4 hete volt egy sajnálatos terhesség megszakításom,egyenlőre nem szeretnék újjabb terhességet,mert még ezt is nehéz feldolgozni,de szeretném tudni,hogy a műtét utáni első mensesem még nem jött meg és így terhes lehetek-e?Szerintem nem,de kíváncsi lennék a véleményekre.Még mielőtt bárki lehurrogna,ne tegyétek,mert nem tudjátok mi volt a gond amiért a műtét szükséges volt!!!
2010. márc. 24. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Általában 6 hetet mondanak regenerálódásra, előfordul, hogy addig nem is fog megjönni.
2010. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Műtét után 6 hétig nem ajánlott a szex( nem mondta a doki?)

Simán terhes maradhattál ismét :S

2010. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nyáron volt missed ab-om. :( Utána 6 hét semmi szex! A dokim akkor azt mondta hogy se óvszer (a párom amúgy se szereti), se gyógyszerrel nem védekezhetünk találjunk más megoldást. A lényeg az hogy egy hónap múlva nekem simán megjött rendesen. Nem vártatok 6 hetet a szexel? Védekeztetek valahogy?
2010. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Szia

Nekem abba a 6 hét szünetbe még a fejembe se fordult meg a szex gondolata igaz mi szerettük volna nagyon a babát,de a 14. héten már annyira ramaty voltam,hogy az orvosok nem mertek tovább kockáztatni és megszakították a terhességet. Egyébként azt tudtam,hogy 6 hétig csak zuhanyozni lehet? A szex mentes időszak nem pont azért van,hogy pl nem lenne jó ha közben véletlen újra terhes lennél hanem fertőzések stb elkerülése miatt,aminek rosszabb következménye akár az is lehet,hogy soha nem lehet gyereked. Egyébként 6 hét után esedékes a vérzés

2010. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Anyukámnak tavaly januárban volt egy abortusza foggátló mellett lett terhes.Aztán áprilisban újra terhes lett, mikor tesztelt, már 6 hetes volt. Egy másik fajta foggátló mellett.Megint elvetette.Szóval a 2 terhesség között egy jó hónap telt el, mert márciusban hozták össze a 2. terhességet. Ő az a fajta, aki ránéz apára, és már terhes is lett. (Azóta elköttette magát). Sajnos én nem abba a kategóriába tartozok.Ja, és hugom is fogigátló mellett fogant meg, őt még megtartották pedig vele együtt már 4-en voltunk tesók.

És a legfontosabb. Anya sem menzizett ez idő alatt, álmában nem gondolta volna meg,h. terhes lesz megint.

2010. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Mindannyian a 6 hetet mondjátok,de az én doktornőm nekem 3 hetet mondott.Nem az a lényeg hogy vártunk vagy nem hanem az,hogy ha még meg sem jött a műtét óta akkor,hogy eshetnék teherbe???szülés után is azt monták,hogy nem lehetek terhes addig amíg az első mensesem nem jön meg,csak utána.
2010. márc. 25. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!