Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan történik egy terhesség...

Hogyan történik egy terhesség megszakítás?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha olyan emberek írnának ide, akiknek már volt ilyen beavatkozásuk.A nem kívánatos terhesség megszakításról vagy más miatt történő megszakításról beszélünk is.Fontos lenne!!!Köszönöm!
2009. aug. 22. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Az abortusz szó magyar változata: terhesség megszakítás.


A növekvő és uralkodó önzés, vagy öncélúság elérkezik a családtervezés olykor gyilkos eszközéig is:

Az abortuszig.


Nevezzük inkább nevén:

az élet megszakítása, megölése, vitathatatlanul gyilkosság a neve e cselekedetnek!

2009. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Miért nincs kiírva, hogy hány %-os válaszokat ad???
2009. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdődik a papírmunkával, nemkívánt terhességnél pláne, és bezárul a műtéttel.

Ma magyarországon vákuumos aspirációnak hívják a beavatkozást, kiszívják a magzati részeket a méhüregből. Ha nem szült valaki akkor lamináriával kitágítják a méhszájat, egy nap amire hat, majd ez után kerül sor a beavatkozásra, ha már szült valaki akkor mechanikusan tágítanak. Végül batapintja az orvos a méhüreget, nem maradt e bent valami ami fertőzést okoz.

2009. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első írónak mondanám, hogy nem magára a magyar megnevezésre voltam kíváncsi, mert azzal mindenki tisztába van, csak az oldal nem engedte, hogy kérdésbe ezt tegyem fel, mert megválaszolt kérdésnek írta a választ.Az utóbbi válaszadóhoz hasonló válaszokat várok.A puszta valóssággal szeretném magam szembe állítani és olyan emberek írására várok akiknek már volt benne részük és meséljék el nekem milyen volt és a hallgatóknak is.Semmi körítéssel!Mit érzett, hogy viselkedtek az orvosok, milyen papírok és milyen műszerekkel????
2009. aug. 22. 21:32
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Kicsordult a könnyem, mikor ezt láttam. :(

Ez a vákumos eljárás, és van itt még más film is, na azt nem volt szívem likként becsatolni, mert annyira... durva.


http://www.youtube.com/watch?v=t_3COaK2_V0

2009. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Szörnyű,és hány meg hány nő veteti el azt a pici emberkét,akinek már ugyanúgy dobog a szíve,mint az anyjának,vagy bármely embertársunknak!!!!!!Szegénykém,csak menekülne és nincs kiút!!
2009. aug. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elmondanám neked, hogy azért lehet elvetetni a gyereket 12.hétig mert csak utána kezd el a szíve dobogni.Addig nem beszélhetünk igazi gyilkosságról.Csak szarul esik, hogy eltávolítottak belőled valakit, akit még időben kivettek mielőtt ez megtörtént volna.
2009. aug. 23. 09:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek szive már a 6-7. héten dobog,és nem a 12.-en kezd el dobogni!Amugy te magad is kimondtad a szót:GYEREK!
2009. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy neked van e gyereked, de a gyereknek már 7 hetesen el kezd verni a szíve
2009. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, itt aztán van minden. Leírom az én történetem.

6 hetesen már volt szívhangja. 9 hetes vizsgálaton pedig azt közölte az orvos, hogy sajnos nem talál szívhangot, úgyhogy irány a kórház, és műszeres befejezés. Na a világ legboldogabb emberéből így lehet néhány másodperc alatt az ellenkezőjét varázsolni.

Szóval bementem a kórházba, ott felvették az adataimat. Ez volt szerda délelőtt. Mivel nem szültem még, lamináriát tettek fel. Ez olyan érzés volt, mint egy nagyon erős menzis fájdalom, csak sokkal rövidebb ideig. Mondták, hogy elkezdhetek vérezni, görcsölni. Szerencsére nekem egyik sem volt. Csak a szívem sajgott a szomorúságtól. Utána már aznap nem műtöttek meg, mert este 7-re járt le a 3 óra a tágító feltétele után. Viszont már nem ehettem ihattam, mert mondták, hogy csüt. reggel én leszek az első műtétes. Na ez nem így lett, mert nem volt aneszteziológus. Képzelhetitek, hogy kedd este ettem utoljára, azóta se nem ettem, inni is csak szerda este 7-ig. Csütörtök 2-kor a férjem már majdhogynem ordított az orvossal, hogy mostmár csináljon valamit. Nagy kegyesen 2-kor bementem a műtőbe, elaltattak, majdnem eltörték az orrcsontomat, majd 13 perc múlva már észnél voltam a szobában az ágyon. Ilyenkor általában vissza szoktak aludni pár órára, én csak este bírtam nagy keservesen elaludni. Nem éreztem semmit, a vérzésem is olyan volt csak, mint máskor szokott lenni épp pici hasfájással. Szóval semmi különös. Péntek reggel mentem haza. A műtőorvosom nem is láttam, csak akkor, amikor kérte a pénzt.

2009. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!