Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelent? Van ra esely...

Ez mit jelent? Van ra esely hogy nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

hétfon kellett volna megjonnie.mult honapban is 5napot kesett. Akkor is stresszeltem. Mint most is,ugyan vedekezes nelkul voltam egyutt a parommal,ami felelotlenseg volt, de tanultunk belolle.olyan tuneteket eszleltem hogy fejfajas..melleim erzekenyebbek de tenyleg csak nagyon enyhen. a gyomrom eddig egett. ma mar nem. alhasam jobb vagy bal oldala valtakozva nagyon ritkan kicsit begorcsol. Es mintha a mellbimboim picit sotetebbek lennenek.de lehet csak bekebzele magamnak. 2 tesztet csinaltam.kedden negativ. Ma reggel/csutortok reggel/ negativ. kb ennyi lenne.kerek minden holgyet aki tud erzelmes valaszt adni irja le a velemenyet.



2012. nov. 15. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges a terhesség, de akkor a teszt már ki mutatta volna.

Milyen tesztet használtál?

2012. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Patikaban vettem..RapiClear.. Szlovakiai vagyok.tehat lehet ez a teszt nincs Magyarorszagban de a patikus szeint ez a legjobb tesztjuk..
2012. nov. 15. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem pár nap múlva tesztelj megint ha nem jön meg addig.

majd írd meg mi lett:)

2012. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha szombatig nem jon meg akkor vagy szombat,vasarnap vagy hetfon tesztelek..de ha eszlelek valtozast akkor addig meg ugyis irok kommentet.:) vagy irok priviben is ha ugy van:)
2012. nov. 15. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha terhes lennél, a mensi elmaradása után mutatnia kellett volna (ha halványan is) a tesztnek. Reggel teszteltél?

Ha nem jön meg, tesztelj pár nap múlva is.

2012. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!