Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1.5 éves kis fiam fenékkel...

1.5 éves kis fiam fenékkel ráugrott a hasamra, én 30hetes terhes vagyok! Lehet baj, úgy aggódom?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha fájt vagy még most is akkor szerintem azonnal menj el dokihoz...inkább menj feleslegesen mint baj legyen és későn érj be!

Én 38hkm vagyok. Van egy majdnem 4 éves csajszim. Volt mikor nem figyelt oda és egy picit megnyomta a pocakom, de sosem fájt!

Tehát ha furcsát érzel indulj!!!!

2012. nov. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából nem fáj csak nagyon megijedtem...azóta sokat mozog a baba...ez kb. fél órája történt! Inkább beszéljek a dokimmal?
2012. nov. 15. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélj az orvossal az a biztos! Te is nyugodtabban fogsz aludni és nem fog ezen kattogni az agyad. :)
2012. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mit mondott a doki? Behívott? Minden rendben van?

2012. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést!:) Hál Istennek minden rendben van:) Állítólag nagyon védve vannak, ennél nagyobb ütésnek kellene érnie, h baj legyen...szóval minden ok:)
2012. nov. 22. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!