Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok, mikor...

16 hetes terhes vagyok, mikor fogom érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Mivel első baba még nem tudom milyen is lesz,rendesen olyat fogok érezni,hogy rugdos?

2012. nov. 14. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én 16.+6-on éreztem először, nagyon lágy volt, szerintem ha éppen nem ülök, meg sem érzem. :) 18.héttől már biztosan fogod, bár van, aki a 20.hétig sem érezte. Boldog babavárást, és könnyű szülést kívánok! :)
2012. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Néha kidudorodik alul a hasam,azt mondták,kinyomja magát.De én nem érzem,hogy mozogna,csak a hasamon tapintható néha
2012. nov. 14. 12:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor már érzed. Így kezdődik, egyre erősebb lesz.
2012. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nem érzed,akkor az nem a baba! egyébként változó,hogy ki mikor érzi. én perfekt a 18.héten éreztem valamit,de akkor még nagyon nem voltam biztos benne,hogy az a baba. inkább a 19.hét végén mondtam,hogy na ez már ő lesz tuti! de olyat is olvastam itt,hogy csak a 24.héten érezte.
2012. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem mellső falon tapadó lepény volt...19 hetesen is épp hogy éreztem...20 héttől éreztem úgy igazán...szóval nyugi :) utána be fogja hozni magát!!!
2012. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
én a 16.héttől már konkrétan éreztem, apa is látta és érezte a kezével, első babás vok. de vhol azt olvastam h aki duci vagyis vastagabb a hasfala az nehezebben veszi észre. nővérem kicsit vastagabb alkat mint én és ő csak 20.hét körül érezte.
2012. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 20. héten már szinte tuti, hoyg rendesen fogod érezni. Előtte van aki érzi, van aki nem, sok mindentől függ, pl. hasi zsír vastagsága, méhlepény helyezkedése, hasizom vastagsága..stb.
2012. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Duci vagyok, igaz nem akkora a hasam mint a mellem, de van rajta fölösleg és igenis cáfolnám ezt az állítást, hogy akinek zsíros a hasa az késöbb érzi stb...

17+3hetesen már biztos voltam abban, hogy az a baba, elötte is éreztem pár nappal de akkor még nem gondoltam a babára mert korainak tűnt. Azóta minden nap érzem és biztosan állíthatom hogy a fiacskám lubickol. :)

19+4hkm

2012. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok

Ja és nekem olyan mintha pillangó próbálna kijönni a hasamból de nem találja a kijáratot így neki-neki csapódik a hasfalnak (méhfalnak). Így tudom leírni a legjobban. Néha, talán heti egyszer kapok nagyobb rugást is. :D

2012. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én se vagyok vékony,76 kg vagyok.Eleve volt hasam.
2012. nov. 14. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!