Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki mostanában váltotta ki a...

Aki mostanában váltotta ki a terhes felicitas csomagot: melyik havi baba magazin volt benne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Tudom,hogy nem a kérdésre válaszolok .De nagyon érdekelne,hogy ez milyen csomag??Kinek jár??Én 22-hetes terhes vagyok de Én még ilyet nem is kaptam.Előre is köszönöm szia Zsuzsa
2012. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a védőnőtől kellett kapnod egy kis füzetet amiben benne van a kupon amit ki lehet váltani a 7. hónaptól
2012. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A következőt a kórházban kapod majd. Amúgy egy kupont kell kitölteni hozzá ami a felicitas kiskönyvben van. Azt kell leadnod a beváltóhelyeken.
2012. nov. 10. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.De esküszöm,hogy Én semmit sem kaptam a védőnőtől .Na mindegy így jártam sziasztok
2012. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban váltottam ki az Bp. Árkád Brendonban és májusi volt benne!
2012. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, akkor nem számít hol váltom ki. Mert ugye a brendon egy elég forgalmas hely. Nekem is májusi volt, egy kis boltban váltottam ki.
2012. nov. 12. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!