Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet terhes a...

Szerintetek lehet terhes a sógornőm? A többi lent.

Figyelt kérdés
12 napja késik neki,eddig a terhességi teszt(Clear Blue digitális) negatív.Volt orvosnál Uh-on,de csak megvastagodott nyálkahártyát látott.Néha émelyeg és érzékenyek a mellei.Szerintem 12 napos késés mellett már a tesztnek pozinak kellene lennie!
2012. nov. 15. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet az, csak később fogant a baba, bár 12 napos késésnél... hát, nem tudom. ha nem jön meg neki mikor kell vissza mennie? csak egy tesztet csinált?
2012. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy terhes, csak később volt az ovuja.

Mindig pontos szokott neki lenni?

2012. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mehen kivuli terhessegrol van szo?
2012. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen sógornőd lehet terhes
2012. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A méhen kívülinél is pozitív a teszt!

De simán lehet,hogy később volt ovuja. A megvastagodott nyálkahártya terhességre utalhat!

2012. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy utalhat terhességre a megvastagodott méhnyálkahártya,terhes vagyok,szóval ezt tudom.Csak azt nem értem,hogy miért nega a teszt ennyi késés mellett.Nem pontos a mensije,2-3 napot szokott neki késni.Nem tudom,hogy a doki visszahívta-e.Kedden menni akar másik orvoshoz is megnézetni a dolgot.7végén akar csinálni még egy tesztet.
2012. nov. 15. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:

szorítok neki, hogy sikerüljön így ismeretlenül is :)

tök jó lenne, ha lenne a picidnek egy vele majdnem egyidős unokatesója :)

2012. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen :)

Szorítok neki én is,mert sajnos 2010 december 25.én,19+6 hetesen kinyílt a méhszája éjszaka,és elvették a babáját,mert a magzatburok kitüremkedett a méhszájnál,pedig teljesen egészséges kislánya lett volna :( Aztán elkezdte szedni a fog. gátlót,pár hónapja abba hagyta,és most próbálkoznak a babával,lelkileg most van azon a ponton,hogy újra bevállalja.Kicsit félve vág bele az újabb terhességbe,mert előjönnek a rossz emlékek,de viszont nagyon szeretne már anya lenni.

2012. nov. 15. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:
biztos nagyon nehéz lehet neki...de remélhetőleg, ha most sikerült neki, nem lesz baj, bár ha csak később sikerül akkor se legyen baj!
2012. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!