Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom tudta nélkül, hogyan...

A párom tudta nélkül, hogyan essek teherbe?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már kisbabát, a párom meg azt mondta hogy még várjunk 3 évet. Anyagi háttér, és minden megvan ahhoz hogy be tudjunk vállalni egy kisbabát. Nagyon rossz, nagyon anya szeretnék már lenni. A párom azt mondta hogy ha becsúszna sem lenne gond, de konkrétan még nem akar belekezdeni próbálkozni. Tudtok valami olyan "házi praktikát" ajánlani amivel teherbe tudnék esni? 1 hónapja vagyunk házasok. Régen azt mondta hogy az esküvő után rögtön, akkor nem értem hogy miért változott a véleménye. Én 21 vagyok, párom meg 26. Mit tegyek?

2012. okt. 9. 16:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Csúnya dolog kijátszani a másikat. Nem félsz, hogy akár a kapcsolatotok rámegy erre?
2012. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem, nem félek tőle, ugyanis nem menne rá a kapcsolatunk. Az elején nem mondanám el neki hogy én voltam, csak miután megszületett, akkor már úgysem bánná. Ő is szeretne már babát, de nem tudom hogy mi tartja vissza tőle. Beszéltünk már róla, akkor annyit mondott hogy kicsit megijedt a gyerektől. Fél hogy nem lenne jó apa. Szerintem ez a probléma forrása, ezért is szeretnék kicsit rásegíteni a dologra, mert szóbeli bizonygatással nem fogom tudni vele elhitetni hogy jó apa lesz, hanem ehhez gyakorlat kell, hogy végre elhiggye magáról. Én viszont már nem tudok várni éveket hogy gyerekünk legyen, én is nagyon szeretnék már és már a nagyszülők is nagyon várják a baba érkezését.
2012. okt. 9. 16:08
 3/35 anonim ***** válasza:
72%

szimplán 1 évvel vagy idősebb mint én. hova sietteted az anyaságot? ráérsz még.


másrészt: ha kiderül, csúnya veszekedés lesz belőle és akár a házasságod is rámehet.

2012. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
68%

Amikor ilyet olvasok, olyan érzésem van, mintha a lelkem mélyén pislákoló mizogíniára egy kanna benzint öntenének. Egyszerűen elfog a hányinger; Ti nők mindenki sorsa fölött uralkodnátok, miközben elnyomásról szónokoltok.


A sors egyszer visszavág nagyon.

2012. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
59%

Én semmi olyat nem próbálnék amivel átverhetném a páromat. Viszont akkor egy ilyen köztes megoldás lehet, ha megszakítással védekeztek vagy naptári módszerrel. Főleg a megszakításos védekezéssel nagy az esélye, hogy teherbe essél de sokaknak addig nem jött a baba amíg ők nem akarták.

De ezt mindenképpen meg kell beszélni vele, hogy mi lenne ha nem védekznétek csak így és ha jönni akar a bab jöjjön ha nem akkor meg akkor fogtok "élesben próbálkozni ha már szeretnétek.

2012. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
A párod tudta nélkül sehogy, képes lennél végighazudni egy terhességet? S ha utána bevallod, honnan tudod, hogy ez nem marad benne egy örök szálka, megbízik-e majd benned másban is?
2012. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%
sehogy!!!!! de hányszor írod még ki ezt a kérdést?????
2012. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen megértelek, de szerintem ne tegyél semmit a párod háta mögött.

Szerencsére nálunk éppen én voltam, akit unszolni kellett, a párom akarta már azonnal, én meg féltem belevágni, de az első hónapban össze is jött...

De a sógornőmmel sajnos végigéltem/élem, hogy milyen ez a másik oldal, mert ő 29 évesen már nagyon szeretne, de már kb 10 éve, mivel már együtt vannak 15 éve. De a párja meg 33 évesen is tologatná a dolgot, pedig sokkal jobban állnak anyagilag, mint mondjuk mi amikor belevágtunk...sőt, sokkal jobban, mint sokak. Úgyhogy sok átsírt beszélgetésünk volt emiatt, főleg miután megszületett a pici lányunk, teljesen kilátástalannak látta a helyzetét, már a külön költözésen is elgondolkodott. De a párja belátta, hogy mennyire fontos neki a dolog, és most már próbálkoznak, remélem minél hamarabb sikerül is nekik!!!

Szóval a lényeg, hogy nagyon megronthatja a kapcsolatot, ha nem készül fel rá, vagy nem érett még meg a dologra, Te is a pici is rosszul járhat miatta, ha nem úgy áll a dolgokhoz, ahogy azt egyébként elvárnád, mivel még nem tart ott... De nyilván ezt te látod, hogy milyen apa lenne, habár csalóka lehet, mert annak ellenére, hogy az én férjem nagyon akarta, eleinte szinte nem is foglalkozott vele... :(

Egyébként meg milyen praktikára gondolnál, gumilyukasztás?! :)))

Szerintem beszéljétek meg, az többet ér szerintem, és nem kell azzal a tudattal élned, ha sikerül esetleg, hogy "átverted"

2012. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
50%

aztan par ev mulva az ilyenek sirnak a gyerektartasert!!!!

Tiszta szegyen,pedin en NO vagyok,de TE nem!!!!!!!Fereg...

2012. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még a rosszakat is, mindenkinek megvan a sajátos véleménye. :) Nem tudom hogy milyen praktikákra gondolnék, ezért próbáltam a véleményeteket kikérni. Elhiszem hogy sokan szemétládának látnak engem, de viszont amíg nem tudjátok a hátterét a dolgoknak addig ne ítélkezzetek, persze mint az elején írtam mindenkinek megvan a saját véleménye. A gumilyukasztást rögtön észrevenné azt tudom. Nem szedek fogamzásgátlót, sosem szedtem. 21 évesen én már érettnek érzem magam a gyerekvállalásra, már régen beszélünk erről a férjemmel. 7 éve vagyunk együtt, ő nekem az első és az igazi, és már legalább 3 éve szó van a babáról, hogy mikor és hogyan, megbeszéltük hogy az esküvő után belekezdünk. De hát meglett az esküvő és semmi, csak húzza, vonja és el is vagyok keseredve. Eddig nem volt gond, de az esküvő után megijedt vagy nem is tudom, mondta már hogy fél a gyerekvállalástól mert mint előbb írtam, fél hogy nem lesz jó apa. Sokszor beszéltünk már erről vele, mindig mondta h várjunk, várjunk, de ha becsúszna nem lenne baj. Össze vagyok zavarodva és elkeseredésemben már mindenre gondolok. Ezért szeretnék egy kis magánakcióba kezdeni, de csak 1x próbálnám meg. Ha akkor nem sikerül akkor majd jön ha szeretne. Ja, és az egyik kedves válaszoló írta hogy hányszor írom még ki a kérdést? Most írtam ki először. :O
2012. okt. 9. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!