Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek sikerült már lombik...

Valakinek sikerült már lombik nélkül teherbe esnie csak lombikra elelyes (pillanatnyilag 5 milliós) spermaszámmal?

Figyelt kérdés

Bízom abban is, hogy esetleg a stimulálás alatt, vagy ilyesmi... Annyira szeretném!!!!!!!! És persze nekem is kell a stimu, mert az én hormonjaim sem tökéletesek...

Biztassatok kérlek, mert megkergülök!!!!!!!!!!!!



2012. szept. 8. 09:11
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Először is nyugodj meg! :-)

biztosan van olyan, akinek sikerült úgy teherbe esnie, hogy a dokik lombikot javasoltak.

De ezek ritka kivételek, nem érdemes erre várni, mert lehet hogy csak évek múlva jönne össze.

Viszont a lombiktól nem kell félni, nem olyan nagy cucc az, csak anyagilag húzós. :-) Nekem már volt 4.

Stimu alatt nem lehet teherbe esni, és nem is szabad, mert ilyenkor sok tüszőt érlelnek, és gondolom nem akarsz 6os ikreket. :-)

A megérett petesejteket pedig leszívják mielőtt a tüszők megrepednének, tehát nem lenne ami megtermékenyüljön. És ha a férjeddel van gond, ezen nem segít, ha téged stimulálnak.

Úgy állj hozzá a dologhoz, hogy lesz babátok, csak az időpont nincs még meg. :-)

Szóval nyugi, és kitartás!

2012. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi... Vele is van, és velem is. Nekem spontán nem érik tüszőm, vagyis fél évente egy, de van hogy abból sem lesz semmi, csak egy jó kis ciszta. Szóval szuper páros vagyunk:)
2012. szept. 9. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is egy ilyen páros vagyunk mint ti,sajnos nálunk is az a helyzet,hogy nekem nehezen érnek a peték a párom spermaszáma sem a legkimagaslóbb. Persze hogy nekünk is benne van a pakliban,hogy összejöjjön természetes úton,de a százalékos esélyeink igen csekélyek. Azért én is mindig bizakodom a szívem mélyén a lombikprogramok között,hogy hááátha összejön,mert miért ne lehetnénk azok akik beleesnek abba a kicsike százalékba akiknek összejött így is. Semmiképp ne pánikolj,mert előbb-utóbb úgy is összejön nektek is (nekünk is).

Megkérdezhetem nálad mi a probléma?

No és a spermaképen nem lehet javítani?

2012. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kicsit megkéstem a válasszal... extrém magas a fehérvérsejtszám a spermában, ami tönkreteszi a mennyiséget és a minőséget is. Elvileg egy baci okozza, amit nem tudnak kikezelni, és nem is találják az okát/ helyét. Nem andrológiai, és egy csomó góckutatás negatív volt.

Volt azóta egy sikertelen inszemünk, de már csak lombikot ajánlanak, nem lesz több inszem (3M-t kaptam vissza...).

Most nézem az eredményességi statisztikákat, és választok intézményt, majd kérek konzi időpontot.

2013. okt. 9. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!