Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül egy lombik...

Mennyibe kerül egy lombik beültetés, ha nem várjuk ki az egy éves várólistát?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem,hogy inkább fizetünk csak legalább 3hónap alatt jussunk el.
2012. szept. 6. 20:33
1 2
 1/15 Manka68 ***** válasza:

Utolsó infóm szerint olyan 700ezer körül van, de ez intézményenként eltérhet. Persze nem sokkal. :-(

Szerintem várjátok ki az időt. Ha tb-re megy, és csak a gyógyszereket kell fizetni, az is kb 100 ezer. :-(

És persze az sem biztos hogy sikerül.

Keresgéljetek, hátha találtok valamelyikben olyan dokit, akihez rövidebb a várólista.

2012. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönjük:(( Mi a forgács intézetet választottuk,kíváncsi leszek az első consra.
2012. szept. 6. 21:00
 3/15 A kérdező kommentje:
És ha fagyasztott embriót ültetnek be nekem akkor a várólistán nem kerülünk előbbre?Vagy ez h működik?
2012. szept. 6. 21:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Fagyasztott az már csak az első lombik után lehet. 50ezer körül van egy lombik, de én a Forgáchba a lábam sem tenném be.
2012. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mivel nem nálam van a gond, így alacsony dózisú hormonokkal vagyok stimulálva. Durván 1300-1400 euróra jön ki végül... Most megyünk a harmadik lombikunkra+volt még néhány inszeminációnk is, úgyhogy nekünk már rengeteg pénz ment el a babára. Csak már lenne...
2012. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Férjemnek herebiopsziaja lesz.akkor csak fagyasztottal lehet nem?
2012. szept. 7. 09:32
 7/15 anonim ***** válasza:
fagyasztott spermiummal, de a lombik az ugyaúgy stimulált.
2012. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, milyen várólistáról beszélsz. Onnantól kezdve, hogy beléptem először a BMC_be, kb. két hónapon belül kezdtem a lombikot. Ha a vizsgálatok megvannak, mehetsz.
2012. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát akkor te nagyon szerencsés vagy.....
2012. okt. 17. 20:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése :( A sanszaim a saját gyerekre irtó kicsikék. Max. petesejt donorral javíthatok rajta. De a BMC-ben tényleg mindenki azonnal megy, akinek orvosilag indokolt. Nem kell várni.
2012. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!