Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik beültetés után 5...

Lombik beültetés után 5 nappal elég erőteljesen görcsöl a hasam. Ez már a menzesz előjele?

Figyelt kérdés

Menzesz előtt egy héttel már érezni szoktam a PMS tüneteket.

Lombik esetében mennyire lehet velejárója a görcsölés.

Tudom, még korai bármit is hinnem, de úgy érzem nem sikerült.



2012. ápr. 14. 12:24
 1/4 anonim válasza:
100%
ha most beültetés elöt volt pete leszívásod még lehet ilyen tünet de ha fagyasztottat kaptál vissza nem hiszem nálam csak az elsönél volt az nem is sikerült!a fagyi babák viszont igen de ök is leváltak a méhfarol a 8-hétbe!jo tanács ha sikerül akkor is nagyon vigyáz magadra mert még semmi nem dölt el azért mert pozitiv let a tesz!!!
2012. ápr. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, előtte volt leszívás, de utána nem görcsölt a hasam egyáltalán és nem fájt.

Sajnálom, ami veled történt, de nem szabad feladni és küzdeni kell, amíg sikerül!

Ma reggel pozitív lett a tesztem, így valószínű, hogy a beágyazódás miatt görcsöltem. De már csupa aggódással tele a napom, hogy ezután is minden rendben legyen a babával/kal.

2012. ápr. 19. 17:00
 3/4 anonim válasza:
ne haragudj ha ugy rád ijesztetem!azért mert velem ez történt nem bíztos hogy nálad is ez lesz!ne izgulj ezen annál rosszabb lesz!vigyáz magadra nagyon!nem adom fel jövöhét kedden ujjra kezdem az egészet!!!!
2012. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem ijesztettél rám, de tisztában vagyok vele, hogy az első 3 hónap a legkritikusabb, ilyenkor még bármi megtörténhet. Még nagyon az elején vagyok, így tudom, hogy még semmi sem biztos. De nagyon bizakodom és próbálok csak a jó és pozitív dolgokra gondolni, hiszen ez nagyon fontos.

Sok sikert kívánok neked a továbbiakban, hogy mihamarabb kismama lehess!!!

2012. ápr. 20. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!