Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől vékonyodott el beültetés...

Mitől vékonyodott el beültetés után a méhnyálkahártyám a menzesz idejére?

Figyelt kérdés

2010. júniusában estem át az első lombikos (Short Protokoll) gyógyszeres kezelésen. Sajnos ennek a következménye 2 hét kórházi teljes ellátás lett :-(, a petefészkek hiperstimulációja miatt.

Miután rendben jöttem, augusztusban megvolt az első fagyasztott babák beültetése.

Sajnos három hét után kiderült, hogy nem sikerült. :-(


Az augusztusi beültetéskor azt mondták szép vastag a méhnyálkahártyám, így ezen nem is aggódtam, viszont amikor a kontroll UH-ra kellett visszamennem 3 hét után, azt mondták, hogy vékony, csak 9mm-es a nyálkahártyám. Igazából nem értem, hogy miért vékonyodott el, hisz elvileg a menzesz végére vastagodnia kellene? Ez azért érdekelne nagyon, mert félek, hogy a következő próbálkozás is esetleg a nyálkahártyám miatt nem sikerül. Mi a véleményetek erről?

Illetve szerintetek, mekkora esély van, hogy fagyasztott embriókból létrejöjjön a terhesség?


Egyébként én egészségileg rendben vagyok a kivizsgálások alapján, a gond a férjem nagyon kevés spermaszáma, (oligozoospermia) ezért járunk lombikbaby kezelésre.


2010. nov. 2. 11:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!