Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor izguljak vagy ne?

Most akkor izguljak vagy ne?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt kismilliószor, de örülnék valakinek, aki esetleg járt már hasonló cipőben: Fejfájás, cigi undor (nem is tudom szívni már 2 hete), folyamatos éhség, émelygés, gyomorégés. (Hasra amúgy lehet hízni már 2 hét alatt látványosan attól, hogy nem cigizek és sokkal többet eszek, mint szoktam?) A "menstruációm" megjött, de 2 napig tartott, az is nagyon kevés és barnás volt. A teszt negatív. Orvoshoz még várnom kell. Gondoltam addig tudtok segíteni, hogy ez még lehet baba? Vagy csak inkább némi hormon probléma? El akartam kezdeni a barátcserjét, de most nem merem, mert mi van ha baba? De mire ez kiderül (mire el tudok menni orvoshoz), addigra már javában benne leszünk megint a hónapban és nem tudom időben elkezdeni, és akkor megint csak várni...várni...várni...

2012. okt. 3. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez LEHET baba, de lehet eygszerü fertözés, söt csak idegesség is.

Ha babát akarsz,akkor eleve jobb, ha idöbel abbahagyod a cigit, mert az is gátolhatja a teherbeesést, de a babának mindenképpen ártalmas.

2012. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátcserje sem garantálja, hogy azonnal terhes leszel, tehát így is, úgy is várni kellene.

Látványosan hízni 2 hét alatt hasra sokkal inkább lehet az evéstől, mint a korai terhességtől.

Ha a teszt negatív, valószínűleg nem vagy terhes, de a cserjéddel ne kockáztass, amíg nem tudsz biztosat.

A panaszaiddal viszont mindenképpen orvoshoz kell fordulni.

2012. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 3. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem cigizéstől és evéstől simán lehet hasra hízni baba nélkül is. De azért a cigiundor érdekes... én csak terhesen nem tudtam (persze nem is akartam) szívni. Pár nap múlva tesztelnék újra a helyedben.
2012. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyik napról a másikra hagytam el úgy, hogy 13 éve szívom. És azóta nem is gyújtottam rá, nem is kívánom. Ez volt nekem is nagyon furcsa. Csini kis úszógumi lett 2 hét alatt, nem tudtam, hogy ilyen hamar felrakódnak a felesleges kilók. :D

Köszönöm Neked is, tesztelni is fogok, meg gondolom legkésőbb a dokinál úgyis kiderül.

2012. okt. 3. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért majd irj, hogy mi lett.
2012. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben! :)
2012. okt. 3. 20:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban semmi nem lett. Most újból nem várom a nem vártat. :) Legalább a cigit abbahagytam, azóta sem gyújtottam rá. :)
2012. okt. 26. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!