Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye tesztelhetek már holnap...

Ugye tesztelhetek már holnap szerintetek is, és ne izguljak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben legkésőbb a 30. napon mindig megjött, előtte 1-2 nap barna. Most a 32. napon vagyok, és semmi. Az elmúlt pár napban csak reggelente volt egy-egy fél kisujjnyi körömnyi világosbarna pecsét vagy apró kis szövetdarab, de csak papíron, a nap többi részében sehol semmi, száraz vagyok. A hőm tegnap, tegnapelőtt reggel 36,8, ma 36,95 °C.

A hasamat azért érzem. Szombaton olyan görcsök voltak, mintha megjönne, azóta csak feszülget időnként. Azért ez a minimális barnácska foltocska reggelente aggaszt, a hőmérséklet és az idő múlása megnyugtat. Ma tudok tesztet venni, holnap reggel megcsinálnám.

Sok helyen olvasom, hogy a mensi idejében volt barna pecsételésük, ami utána elmúlt, én is ebben bízom, és hogy van valaki már velem... :-)

3 éve várjuk, 2 éve voltak + tesztek, de elment,mielőtt a doki látott volna valamit. Amúgy egészségesek vagyunk mindketten.

Szerintetek, holnap 33. napon, már mutathat a teszt valamit, ha amúgy általában 30-ra jön meg? És izguljak a pötty miatt, ha a hőmérsékleten amúgy rendben?


2010. dec. 27. 09:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Igen, mutatni fogja a teszt, ha van valami.

De ne haragudj, nem vagytok egészségesek ha 3 éve nincs babátok pedig tesztek érte. Másik orvoshoz kéne menni, ha esetleg most mégsem sikerült.

2010. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tényleg több orvosnál voltunk, kifejezetten meddőségi intézetben is, megvoltak a kötelező vizsgálatok, minden, tényleg minden rendben. A pajzsmirigyem volt 3 fölött, arra most gyógyszert szedek fél éve, azóta állt be a mensim is szépen kb. 30 napra. De a doki próbálta bennem tudatosítani, hogy nincs pajzsmirigy problémám, csak a baba miatt rásegítünk az 1 körüli értékkel.

Szóval bízunk és várunk, biztosan te is sok olyat hallottál már, hogy a pár mindkét tagja egészséges, mégis éveket vártak, majd amikor kicsit kevésbé koncentráltak rá, spontán összejött. Ismerőseim 4 évig próbálkoztak, lombik is volt végső kétségbeesésükben, ami nem sikerült, majd kicsit pihentek, és 1-2 hónap múlva spontán összejött... Szóval nagyon érdekesen és talányosan vagyunk mi nők összerakva... ;-)

Várok.

2010. dec. 27. 09:49
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam meddőségi kezelésre, én nem hiszek abban, hogy 2 egészséges embernek nincs 3 évig gyereke. Az lehet, hogy nem találták meg a bajotokat. Csak zárójelben írom: ugye átjárhatóságid is volt? Apa is rendben? Darabra is minőségre is? Ultrahangos cikluskövetésed is volt? Tényleg nem erőszakoskodni akarok, ha türelmes vagy várj, tedd ami neked a legjobb, de hátha mégsem néztek meg mindent, és pont ott a bibi.
2010. dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg minden megvolt. Átjárhatósági rendben, UH cikluskövetés rendben, hormonértékek rendben, a férjemnek pedig azt mondták, hogy egy lánykollégiumnak is jó lenne... :-)

Nyugi, nem vettem rossz néven a megjegyzésedet, engem is elkap időnként a pánik, de ha most sem sikerül, már ötletem sincs, hogy mit kellene még megnézetni...???

2010. dec. 27. 10:04
 5/19 anonim ***** válasza:
Hű, hát akkor tényleg minden megvolt. Most biztosan sikerült, de ha esetleg mégsem, lehet, hogy érdemes volna megpróbálni egy inszeminációt... vagy a dokid mit mond? Csak nem azt, hogy várjatok türelemmel 3 év után? Neki sincs további ötlete?
2010. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Miután minden vizsgálat megvolt, az inszemináció lett volna a következő lépés, de nem tudtuk vállalni. A Kaáliban lett volna, és anyagilag úgy alakultak a dolgaink, hogy nem bírtuk volna. Lehet, hogy az első sikerült volna, de lehet, hogy a sokadik. És tényleg szeretném ezt a természetre bízni. Adok még magunknak kis időt, ha ddig nem jön össze, akkor belevágunk, bármiből is, addig meg csak úgy szeretjük egymást... :-)
2010. dec. 27. 10:11
 7/19 anonim ***** válasza:
Reggeli eső pisiből tesztelj,már elvileg mutatni fogja ha terhes vagy,ha nem és nem jön meg még 1 hétig akkor következő teszt,ha az is negatív akkor irány a doki.
2010. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Vettem tegnap Corax-ot és X-epilt (2 db van benne). Na, nem bírtam ki, és az egyik x-epilt tegnap este megcsináltam, ott a 2. csík halványan!!!

Reggel megcsináltam ugyanazt a fajtát és a Corax-ot is, így most van 3 db halvány kétcsíkos tesztem!!!

Várok még pár napot, és nézem, erősödik-e. Remélem, most nem lesz semmi gond. Fejtörést okoz azonban, hogy a férjem itthon maradt betegen, hányás+hasmenés+hőemelkedés, gyenge is, remélem, nem kapom el tőle, de ápolom szorgalmasan, magamba pedig nyomatom a vitamint.

2010. dec. 28. 11:08
 9/19 anonim ***** válasza:
elöször is gratu.Ha lesz képed tedd fel,lécci.Másodszor vigyázz magadra,nehogy beteg legyél,gyogyisd meg férjedet a jo hirrel.csinálj még majd tesztet..
2010. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

31-én csináltam tesztet megint, ahogy szívta fel, úgy jelent meg azonnal a 2 csík, ami szinte erősebb lett, mint a controll-vonal... :-)

Szerencsére nem lettem beteg, a férjem is meggyógyult. Negatív gondolatok kizárva, eldöntöttem, hogy nem igazán fogok már ezen az oldalon nézelődni, mert mindig valami olyan dologba botlok, amit én mindenképpen el akarok kerülni, és gondolni sem akarok rá.

Köszönöm mindenkinek a segítséget és a válaszokat, és mindenkinek mihamarabbi babázást kívánok. Tényleg csak ki kell várni a megfelelő pillanatot, az a kis csöppség úgyis tudja, mikor érkezzen, nem lehet siettetni. Nekünk 3 év kellett. (Remélem, hogy most már minden rendben lesz, mi mindent megteszünk érte.)

Türelem mindenkinek, és még egyszer köszönöm mindenkinek a segítséget, ami mindig akkor jött, amikor kellett!

2011. jan. 1. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!