Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye tesztelhetek már holnap...

Ugye tesztelhetek már holnap szerintetek is, és ne izguljak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben legkésőbb a 30. napon mindig megjött, előtte 1-2 nap barna. Most a 32. napon vagyok, és semmi. Az elmúlt pár napban csak reggelente volt egy-egy fél kisujjnyi körömnyi világosbarna pecsét vagy apró kis szövetdarab, de csak papíron, a nap többi részében sehol semmi, száraz vagyok. A hőm tegnap, tegnapelőtt reggel 36,8, ma 36,95 °C.

A hasamat azért érzem. Szombaton olyan görcsök voltak, mintha megjönne, azóta csak feszülget időnként. Azért ez a minimális barnácska foltocska reggelente aggaszt, a hőmérséklet és az idő múlása megnyugtat. Ma tudok tesztet venni, holnap reggel megcsinálnám.

Sok helyen olvasom, hogy a mensi idejében volt barna pecsételésük, ami utána elmúlt, én is ebben bízom, és hogy van valaki már velem... :-)

3 éve várjuk, 2 éve voltak + tesztek, de elment,mielőtt a doki látott volna valamit. Amúgy egészségesek vagyunk mindketten.

Szerintetek, holnap 33. napon, már mutathat a teszt valamit, ha amúgy általában 30-ra jön meg? És izguljak a pötty miatt, ha a hőmérsékleten amúgy rendben?


2010. dec. 27. 09:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Velem "beszélgettél".

Nagyon örülök neked!!! Gratulálok, és boldog babázást!!! :)

2011. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és mindenkinek ezt kívánom! :-)
2011. jan. 1. 17:25
 13/19 anonim ***** válasza:
Örülök hogy meggyogyult a párod,remélem a jo hir is besegitett??!!Gratulálok mégegyszer,és csak igy tovább a pozitiv gondolatokkal..
2011. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én is szeretnék gratulálni!


Annyit szeretnék még mondani, hogy önmagában a 2 fölötti pajzsmirigy érték is elég lehet ahhoz, hogy ne sikerüljön a baba. Lehet hogy nem számít kórosnak, bár nekem 3,9-cel már kihullott a hajam fele, holott az még mindig határértéken belül van. Megnézném mi alapján határozták meg a határértékeket! :-/

Fontos, hogy menj vissza a dokihoz, aki felírta a gyógyszert a pajzsmirigyedre, mert lehet, hogy meg kell emelni az adagot! Ha ugyanis megint magas lenne, ami a terhességnél elég valószínű, akkor az bajt okozhat!!

Nem ijesztgetni akarlak, de nekem azonnal duplájára emlték a gyógyszeremet, hogy kiderült a baba!!!

Nyugodt, kellemes babavárást kívánok!

2011. jan. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Drukk!Mizu??
2011. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon szépen írtál és őszintén gratulálok!

Biztosan minden rendben lesz,írj majd!

2,5 éves kisfiú anyukája

2011. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm mindenkinek! :-)))
2011. jan. 2. 13:00
 18/19 A kérdező kommentje:

Január óta most lépek be először, és jelentem, holnap 16 hetesek leszünk! A 12 hetes UH és genetika alapján minden rendben, én is jól vagyok, az első 12 hét sem volt vészes, csak émelygés volt kb. 2 hétig a 7-8. hét környékén.

Remélem, minden rendben marad.

Aki babát szeretne, mindenkinek szorítok, kitartás!

2011. márc. 23. 18:28
 19/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok....Boldog Babavárást...13hkm V.
2011. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!